تسمه پیشروبلت

تسمه نانوایی پیشرو بلت

تسمه نانوایی

از انواع پر کاربرد تسمه‌های صنعتی که بسیار رواج یافته است می‌توان به تسمه‌های نوار نقاله اشاره کرد. تسمه‌های نوار نقاله در صنایع و دستگاه‌های فراوانی کاربرد دارند. تسمه‌های نوار نقاله که در دستگاه‌های نانوایی‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرند را تسمه نانوایی یا تسمه خمیرگیر می‌گویند.تسمه نوار نقاله ایی که به عنوان تسمه نانوایی مورداستفاده قرار می‌گیرند حاوی مواد pvc بوده و دارای روکش نمدی می‌باشند. بنابراین تسمه‌های خمیرگیر از انواع تسمه‌های بهداشتی نوار نقاله می‌باشند. یکی از مهم‌ترین نکات در مراکز و کارخانه‌های تولید ماد غذایی رعایت بهداشت می‌باشد. بنابراین تمامی دستگاه‌ها و وسایل مورداستفاده در این مکان‌ها باید استریلیزه باشند و از مواد و متریال آنتی باکتریال ساخته شوند. تسمه‌های نانوایی نیز به جهت اهمیت بهداشت در نانوایی‌ها و همچنین صنایع غذایی دیگر از جنس پی‌وی‌سی pvc  و به رنگ روشن می‌باشند.

استفاده از تسمه نانوایی پیشرو بلت در صنایع مختلف

از تسمه‌های نوار نقاله پی‌وی‌سی یا تسمه نانوایی در صنایع بسیاری به‌خصوص صنایع غذایی استفاده می‌شود. ازجمله صنایع پرمصرف در استفاده از این تسمه‌ می‌توان به صنایع زیر اشاره کرد.

  • صنایع تولید مواد خوراکی و تنقلات
  • صنایع شیرینی‌پزی و تولید کیک و کلوچه
  • صنایع غذایی
  • کارخانه‌های تولید آرد
  • صنایع دارویی و شیمیایی

خرید تسمه نانوایی پیشرو بلت

پیشرو بلت یکی از قدیمی‌ترین‌ها در عرصه‌ی واردات و فروش تسمه‌های صنعتی ازجمله تسمه نانوایی و سایر تسمه‌های نوار نقاله می‌باشد. برای خرید تسمه نانوایی یا سایر تسمه‌های صنعتی از فروشگاه پیشرو بلت می‌توانید به دو صورت اقدام به خرید کنید:

  • خرید حضوری: با مراجعه به فروشگاه پیشرو بلت انواع تسمه‌های صنعتی را در هراندازه ای که می‌خواهید خریداری کنید.
  • خرید غیرحضوری: از طریق تماس با مشاورین فروش در دفتر مرکز و همچنین فروشگاه می‌توانید پس از مشاوره راهنمایی خرید غیرحضوری خود را انجام دهید. برای خرید غیرحضوری انواع تسمه نوار نقاله و تسمه نانوایی با ما تماس بگیرید.