۰۹۲۱۱۸۸۴۱۴۶ واتس اپ و تلگرام

۳۳۹۱۸۶۳۵ ، ۳۳۹۸۸۴۴۹

زنجیر و چرخ دنده

زنجیر و چرخ دنده

  استفاده از زنجیر و چرخ دنده بسیار کم هزینه می باشد.     از زنجیرو چرخ دنده در بسیاری از صنعت ها استفاده می شود زنجیرو چرخ دنده بسیارمزایا دارد. مهمترین مزایای زنجیر و چرخ دنده انتقال قدرت می باشد.

از زنجیرو چرخ دنده در بسیاری از صنعت ها استفاده می شود.

استفاده از زنجیر و چرخ دنده بسیار کم هزینه می باشد. از زنجیر و چرخ دنده در جهت حرکت استفاده می شود. زنجیرو چرخ دنده بسیارمزایا دارد.

مهمترین مزایای زنجیر و چرخ دنده انتقال قدرت می باشد.

در صنعت های مختلف از زنجیر و چرخ دنده استفاده می شود. برای خریدن زنجیر و چرخ دنده باید توجه داشت، که باید زنجیر و چرخ دنده ای را انتخاب کنید که دارای کیفیت مطلوبی باشد. زنجیر و چرخ دنده اگر که مرغوب و با کیفیت انتخاب شود کارایی لازم را نخواهد داشت.

زنجیر و چرخ دنده یکی از قطعات مهم و پر کاربرد برای انتقال قدرت می باشد. به دلیل اینکه دربسیاری از صنعت ها احتیاج به سرعت و قدرت خوبی دارند ، برای صنعت های زیادی از زنجیر و چرخ دنده استفاده می شود.

 

کاربرد زنجیر و چرخ دنده در صنعت های مختلف

همانطور که گفته شد زنجیر و چرخ دنده در بسیاری ازصنعتهای مختلف کاربرد دارد. اززنجیرو چرخ دنده علاوه بر صنعت مواد غذایی در بسیاری دیگر از صنعت های مختلف استفاده و کاربرد دارد. از صنعت هایی که با زنجیر و چرخ دنده کار می کنند میتوان به کارخانه های مختلف اشاره کرد.   اززنجیرو چرخ دنده علاوه بر صنعت مواد غذایی در بسیاری دیگر از صنعت های مختلف استفاده و کاربرد دارد.   

همانطور که گفته شد زنجیر و چرخ دنده در بسیاری ازصنعتهای مختلف کاربرد دارد. از صنعت ها وکاربردهایی که از زنجیر و چرخ دنده استفاده می کنند می توان به صنعت موادغذایی اشاره کرد. صنعت مواد غذایی از صنعت های بسیار با اهمیت است.

اززنجیرو چرخ دنده علاوه بر صنعت مواد غذایی در بسیاری دیگر از صنعت های مختلف استفاده و کاربرد دارد. از صنعت هایی که با زنجیر و چرخ دنده کار می کنند میتوان به کارخانه های مختلف اشاره کرد.

بازرگانی تسمه پیشرو

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع تسمه  و تسمه نوار نقاله آغاز کرده که طی چند سال اخیر در صنعت تسمه جایگاه خوبی پیدا کرده است. این بازرگانی با دادن اطلاعات کافی وارائه انواع تسمه باکیفیت آماده همکاری با تمامی صنعت ها را دارد.

 تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

تلفن :33918635-021

        021-33988449      

ایمیل  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وب سایت  www.pishrobelt.com

 

 

درباره ما

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع نوار نقاله ، تسمه نقاله ، تسمه های انتقال نیرو ، تایمینگ ، شیاری ، نوار نقاله لاستیکی ، رولیک ، نوار نقاله های مواد غذایی (PVC و PU) ، برزنتی و قاشقک ، زنجیر و چرخ دنده ، واشر ، قطعات لاستیکی و تفلونی ، توری های نقاله (گالوانیزه و استیل ) آغاز نموده است.

تماس با ما

تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

33918635

33988449

info@pishrobelt.com