۰۹۲۱۱۸۸۴۱۴۶ واتس اپ و تلگرام

۳۳۹۱۸۶۳۵ ، ۳۳۹۸۸۴۴۹

توری نقاله

توری نقاله

ازتوری نقاله در بسیاری از صنعت ها استفاده می شود.    در طی کارهای صنعتی گاهی اوقات لازم است ، آن محصول را در معرض حرارت زیاد قرارمی دهند.  البته این کار گاهی بخاطراین است که در جهت خشک کردن، پخت، فرآوری و یا حتی جهت فرم دهی و دادن انعطاف به محصول انجام شود.

ازتوری نقاله در بسیاری از صنعت ها استفاده می شود.

در طی کارهای صنعتی گاهی اوقات لازم است ، آن محصول را در معرض حرارت زیاد قرارمی دهند. البته این کار گاهی بخاطراین است که در جهت خشک کردن، پخت، فرآوری و یا حتی جهت فرم دهی و دادن انعطاف به محصول انجام شود.

دلیل اینکه درهر شرایطی تسمه نقاله های با شرایط های مختلف پیدا میکنیم ،این موضوع است. توری نقاله از ترکیب بافت سیمهای مفتولی درست می شود ، البته در هرردیف ازبافت بوسیله ستونهایی داخل یکدیگر قفل شده اند استفاده می شود. در توری نقاله با طول وعرضه های متفاوت تولید و برای مصرف صنعت های مختلف به بازارعرضه می شود.

برای هر کاربرد وهر صنعت ازانواع تسمه و توری نقاله ها استفاده می شوند. توری نقاله درمقابل حرارت بسیار بالا مقاومت زیادی دارد. به همین علت است که از توری نقاله در بسیاری از صنعت ها و کاربرد های مختلف استفاده می شود. البته این نکته لازم به ذکر است که از توری نقاله فلزی زیاد استفاده می شود.

انواع توری نقاله

جنس و اندازه توری نقاله با توجه به صنعت و کارایی درصنعت مورد نظرمتفاوت است. توری نقاله برای هر صنعت و کاربردی قابل استفاده است . توری نقاله به چند دسته تقسیم می شود شامل:

  • توری نقاله بافت تسمه ای
  • توری نقاله فلزی یک لایه بافت
  • توری نقاله فلزی یک لایه بافت
  • توری نقاله فلزی دوبل بافت
  • توری نقاله فلزی سه لایه بافت
  • توری نقاله فلزی بافت چپ و راستی

جنس و اندازه توری نقاله با توجه به صنعت و کارایی درصنعت مورد نظرمتفاوت است.   توری نقاله برای هر صنعت و کاربردی قابل استفاده است .   توری نقاله برای هر صنعت و کاربردی قابل استفاده است .

بازرگانی تسمه پیشرو

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع تسمه  و تسمه نوار نقاله آغاز کرده که طی چند سال اخیر در صنعت تسمه جایگاه خوبی پیدا کرده است. این بازرگانی با دادن اطلاعات کافی وارائه انواع تسمه باکیفیت آماده همکاری با تمامی صنعت ها را دارد.

 تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

تلفن :33918635-021

        021-33988449      

ایمیل  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وب سایت  www.pishrobelt.com

 

درباره ما

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع نوار نقاله ، تسمه نقاله ، تسمه های انتقال نیرو ، تایمینگ ، شیاری ، نوار نقاله لاستیکی ، رولیک ، نوار نقاله های مواد غذایی (PVC و PU) ، برزنتی و قاشقک ، زنجیر و چرخ دنده ، واشر ، قطعات لاستیکی و تفلونی ، توری های نقاله (گالوانیزه و استیل ) آغاز نموده است.

تماس با ما

تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

33918635

33988449

info@pishrobelt.com