۰۹۲۱۱۸۸۴۱۴۶ واتس اپ و تلگرام

۳۳۹۱۸۶۳۵ ، ۳۳۹۸۸۴۴۹

رولیک نوار نقاله

رولیک نوار نقاله

رولیک نوار نقاله از قطعه های مهم در صنعت های مختلف است.     رولیک نوار نقاله باید بسیار با کیفیت تولید شود.  رولیک نوار نقاله در دو نوع فلزی و تفلونی تولید و به بازار مصرف در صنعت ها و کارخانه های مختلف ارسال می شود.

 

رولیک نوار نقاله از قطعه های مهم در صنعت های مختلف است.

رولیک نوار نقاله باید بسیار با کیفیت تولید شود. رولیک نوار نقاله در دو نوع فلزی و تفلونی تولید و به بازار مصرف در صنعت ها و کارخانه های مختلف ارسال می شود.

رولیک نوار نقاله وکاربرد آن

رولیک نوار نقاله همانطور که شده در بسیاری از صنعتها و کارخانه های مختلف کاربرد دارد. از کاربرد رولیک نوار نقاله می توان به هدایت کردن نوار نقاله اشاره کرد و البته باعث می شود تسمه نقاله به شکل u  لاتین شود. برای اینکه کارایی رولیک نوار نقاله افزایش یابد باید از رولیک نوار نقاله ضربه گیر استفاده کرد.

کاربرد رولیک نوار نقاله در صنایع مختلف

در بسیاری از کارخانجات  از رولیک نوار نقاله استفاده می شود. از رولیک نوار نقاله در بسیاری از حمل و نقل های سنگین و کارهایی که از حجم کاری زیادی استفاده می شود.ازرولیک نوار نقاله استفاده می شود. این قطعه دارای مزایای زیادی است، به همین علت از رولیک نوار نقاله در بسیاری از صنعت های مختلف استفاده می شود.

در بسیاری از کارخانه ها و بسیاری از صنعت های مختلف از رولیک نوار نقاله استفاده می شود. رولیک نوار نقاله در صنعت های مختلف باعث افزایش کارایی دستگاه می شود. رولیک نوار نقاله باعث افزایش سرعت می شودو باعث می شود تسمه خراب نشود یعنی از خرابی تسمه جلوگیری می کند.

رولیک نوار نقاله همانطور که شده در بسیاری از صنعتها و کارخانه های مختلف کاربرد دارد.   ازرولیک نوار نقاله استفاده می شود.  این قطعه دارای مزایای زیادی است، به همین علت از رولیک نوار نقاله در بسیاری از صنعت های مختلف استفاده می شود.

بازرگانی تسمه پیشرو

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع تسمه  و تسمه نوار نقاله آغاز کرده که طی چند سال اخیر در صنعت تسمه جایگاه خوبی پیدا کرده است. این بازرگانی با دادن اطلاعات کافی وارائه انواع تسمه باکیفیت آماده همکاری با تمامی صنعت ها را دارد.

 تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

تلفن :33918635-021

        021-33988449      

ایمیل  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وب سایت  www.pishrobelt.com

 

درباره ما

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع نوار نقاله ، تسمه نقاله ، تسمه های انتقال نیرو ، تایمینگ ، شیاری ، نوار نقاله لاستیکی ، رولیک ، نوار نقاله های مواد غذایی (PVC و PU) ، برزنتی و قاشقک ، زنجیر و چرخ دنده ، واشر ، قطعات لاستیکی و تفلونی ، توری های نقاله (گالوانیزه و استیل ) آغاز نموده است.

تماس با ما

تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

33918635

33988449

info@pishrobelt.com