۰۹۲۱۱۸۸۴۱۴۶ واتس اپ و تلگرام

۳۳۹۱۸۶۳۵ ، ۳۳۹۸۸۴۴۹

توری نقاله کبریتی

توری نقاله کبریتی

یکی از خاصیت های بسیار خوب توری نقاله کبریتی انعطاف پذیری است.  توری نقاله کبریتی خاصیت تحمل فشار بالا را دارد. توری نقاله کبریتی دارای قدرت بسیار بالایی می باشد.

   

یکی از خاصیت های بسیار خوب توری نقاله کبریتی انعطاف پذیری است.

توری نقاله کبریتی خاصیت تحمل فشار بالا را دارد. توری نقاله کبریتی دارای قدرت بسیار بالایی می باشد. از توری نقاله در بسیاری از کارخانه ها و صنعت های مختلف استفاده می شود. توری نقاله کبریتی مانند به شکل لوزی است.

توری نقاله کبریتی فقط جز یکی از قطعه هایی است که کاربرد های زیادی دارد. از انواع تسمه در بسیاری از صنعت های مختلف و کارخانه های مختلف استفاده می شود. تسمه ها در صنعت های مختلف بسیاراهمیت دارند و از تسمه های مختلف برای صنعت های مختلف استفاده می شود.

 

کاربرد توری نقاله کبریتی

از توری نقاله کبریتی در بسیاری از صنعت های مختلف استفاده می شود.   انواع تسمه در کاربرد های مختلف با شکل ها ، اندازه ها و شکل های مختلف برای کاربردهای مختلف تولید و به بازار فروش عرضه می شود.  نمی توان گفت از توری نقاله کبریتی فقط در یک صنعت بخصوصی استفاده می شود. از توری نقاله کبریتی در هر صنعتی استفاده می شود.

از توری نقاله کبریتی در بسیاری از صنعت های مختلف استفاده می شود. از توری نقاله کبریتی در صنعت مواد غذایی بسیار استفاده می شود. انواع تسمه در کاربرد های مختلف با شکل ها ، اندازه ها و شکل های مختلف برای کاربردهای مختلف تولید و به بازار فروش عرضه می شود.

نمی توان گفت از توری نقاله کبریتی فقط در یک صنعت بخصوصی استفاده می شود. از توری نقاله کبریتی در هر صنعتی استفاده می شود. توری نقاله کبریتی جز قطعات پرمصرف صنعتی می باشد. در صنعت های مختلف قطعات صنعتی بسیاراهمیت دارد.

بازرگانی تسمه پیشرو

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع تسمه  و تسمه نوار نقاله آغاز کرده که طی چند سال اخیر در صنعت تسمه جایگاه خوبی پیدا کرده است. این بازرگانی با دادن اطلاعات کافی وارائه انواع تسمه باکیفیت آماده همکاری با تمامی صنعت ها را دارد.

این بازرگانی با واردات مرغوب ترین و بهترین تسمه کارتن سازی توانسته جایگاه خوبی را در بین کارخانه ها و صنعت بسته بندی پیدا کند.

 تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

تلفن :33918635-021

        021-33988449      

ایمیل  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وب سایت  www.pishrobelt.com

 

 

درباره ما

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع نوار نقاله ، تسمه نقاله ، تسمه های انتقال نیرو ، تایمینگ ، شیاری ، نوار نقاله لاستیکی ، رولیک ، نوار نقاله های مواد غذایی (PVC و PU) ، برزنتی و قاشقک ، زنجیر و چرخ دنده ، واشر ، قطعات لاستیکی و تفلونی ، توری های نقاله (گالوانیزه و استیل ) آغاز نموده است.

تماس با ما

تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

33918635

33988449

info@pishrobelt.com