۰۹۲۱۱۸۸۴۱۴۶ واتس اپ و تلگرام

۳۳۹۱۸۶۳۵ ، ۳۳۹۸۸۴۴۹

تسمه پلی کرد و پلی ارتان

    

تسمه پلی کرد و پلی ارتان

لبه اضافی گرفته شود ، توجه داشته باشید که حرارت باید غیر مستقیم باشد در غیر این صورت دوده میگیرد و سریع جدا می شود.     تسمه پلی کرد و پلی ارتان را با نام بنکورد نیز می شناسند. این نوع تسمه جزو دسته تسمه هایی است که مصرف آن جاهای خاص می باشد.   همانطور که از اسم تسمه پلی کرد و پلی ارتان پیداست ، جنس تسمه از پلی ارتان می باشد و دارای استقامت بالایی است و به اشکال مختلف تولید می شود.

 

تسمه پلی کرد و پلی ارتان  یکی از پر مصرف ترین نوع های تسمه می باشد.

تسمه پلی کرد از لحاظ شکل ظاهری گرد می باشد و پر مصرف ترین رنگ مصرفی آن در ایران رنگ سبز این تسمه است.

تسمه پلی کرد و پلی ارتان به دو صورت زبر و صاف تولید می شود ، که هر کدام مصرف خاص خودش را دارد ، جنس تسمه پلی کرد از پلی ارتان می باشد ، نحوه اتصال این تسمه به این صورت می باشد که به وسیله دستگاه هویه دو سر پلی کرد مقداری مایع می شود و به هم فشار داده می شود تا به خورد هم بروند و تسمه در هم مایع شود .

 لبه اضافی گرفته شود ، توجه داشته باشید که حرارت باید غیر مستقیم باشد در غیر این صورت دوده میگیرد و سریع جدا می شود. تسمه پلی کرد و پلی ارتان را با نام بنکورد نیز می شناسند. این نوع تسمه جزو دسته تسمه هایی است که مصرف آن جاهای خاص می باشد.

همانطور که از اسم تسمه پلی کرد و پلی ارتان پیداست ، جنس تسمه از پلی ارتان می باشد و دارای استقامت بالایی است و به اشکال مختلف تولید می شود. نمونه ای از تسمه پلی ارتان میتوان به A ، B ، C اشاره کرد که برخی از آنهاروکش دارد و برخی بدون روکش است.

 

کاربرد تسمه پلی کرد و پلی ارتان

تسمه پلی کرد و پلی ارتان در بسیاری از صنایع مختلف کاربرد دارد ، در مطلب ذیل به چند از کاربرد های این تسمه می پردازیم :

  • در صنعت کاشی سازی
  • در صنعت ساخت سرامیک
  • در صنعت نساجی
  • در صنعت چاپ و بسته بندی

تسمه پلی کرد و پلی ارتان  یکی از پر مصرف ترین نوع های تسمه می باشد ، تسمه پلی کرد از لحاظ شکل ظاهری گرد می باشد و پر مصرف ترین رنگ مصرفی آن در ایران رنگ سبز این تسمه است.  تسمه پلی کرد و پلی ارتان به دو صورت زبر و صاف تولید می شود ، که هر کدام مصرف خاص خودش را دارد ، جنس تسمه پلی کرد از پلی ارتان می باشد .   نحوه اتصال این تسمه به این صورت می باشد که به وسیله دستگاه هویه دو سر پلی کرد مقداری مایع می شود و به هم فشار داده می شود تا به خورد هم بروند و تسمه در هم مایع شود .

دستگاه های آپارات تسمه پلی کرد و پلی اورتان 

از وسیله هایی که برای آپارات تسمه پلی کرد و پلی ارتان استفاده می شود، می توان به هویه اشاره کرد. دومین دستگاهی که برای آپارات تسمه پلی کرد و پلی اورتان استفاده می شود، گیره نگه دارنده است.دستگاه دیگری که بسیار در آپارات تسمه پلی کرد و پلی اورتان استفاده می شود قیچی برای برش است. از ابزار های ذکر شده برای آپارات تسمه پلی کرد و پلی اوتان استفاده می شود.

از وسیله هایی که برای آپارات تسمه پلی کرد و پلی ارتان استفاده می شود، می توان به هویه اشاره کرد. دومین دستگاهی که برای آپارات تسمه پلی کرد و پلی اورتان استفاده می شود، گیره نگه دارنده است. دستگاه دیگری که بسیار در آپارات تسمه پلی کرد و پلی اورتان استفاده می شود قیچی برای برش است.

بازرگانی تسمه پیشرو

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع تسمه وتسمه نوار نقاله آغاز کرده که طی چند سال اخیردرصنعت تسمه جایگاه خوبی پیدا کرده است. این بازرگانی با دادن اطلاعات کافی و ارائه انواع تسمه باکیفیت آماده همکاری با تمامی صنعت ها و کارخانه ها را دارد.

 تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

تلفن :33918635-021

        021-33988449      

ایمیل    این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وب سایت  www.pishrobelt.com  

 

 

درباره ما

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع نوار نقاله ، تسمه نقاله ، تسمه های انتقال نیرو ، تایمینگ ، شیاری ، نوار نقاله لاستیکی ، رولیک ، نوار نقاله های مواد غذایی (PVC و PU) ، برزنتی و قاشقک ، زنجیر و چرخ دنده ، واشر ، قطعات لاستیکی و تفلونی ، توری های نقاله (گالوانیزه و استیل ) آغاز نموده است.

تماس با ما

تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

33918635

33988449

info@pishrobelt.com