۰۹۲۱۱۸۸۴۱۴۶ واتس اپ و تلگرام

۳۳۹۱۸۶۳۵ ، ۳۳۹۸۸۴۴۹

توری نقاله استیل

توری نقاله استیل

توری نقاله استیل قطعه می باشد، که بسیار انعطاف دارد.   توری نقاله استیل در مقابل فشارکاری بسیار مقاوم است.   توری نقاله استیل زیرمجموعه تسمه نوار نقاله می باشد. توری نقاله استیل بسیار قطعه پر مصرفی است. توری نقاله استیل با توجه به سفارش مشتری ساخته می شود.

توری نقاله استیل قطعه می باشد، که بسیار انعطاف دارد.

توری نقاله استیل در مقابل فشارکاری بسیار مقاوم است. توری نقاله استیل زیرمجموعه تسمه نوار نقاله می باشد. توری نقاله استیل بسیار قطعه پر مصرفی است. توری نقاله استیل با توجه به سفارش مشتری ساخته می شود.

کاربرد توری نقاله استیل

توری نقاله استیل در بسیاری از صنعت های مختلف کاربرد دارد. توری نقاله استیل در صنعت نان و در صنعت شیرینی پزی بسیار کاربرد دارد. ازمزایای استفاده از توری نقاله استیل می توان به تحمل دمای بالا اشاره کرد. از کاربرد های توری نقاله استیل میتوان به انتقال مصالح اشاره کرد. از توری نقاله استیل در صنعت موادغذایی نیز استفاده می شود.

این نکته بسیار اهمیت دارد، که در مواقعی که امکان استفاده از تسمه نوار نقاله توری با جنس فولاد نداشته باشیم. از توری نقاله استیل به دلیل مقاومت بالا در برابر سایش و خوردگی استفاده می شود. از توری نقاله استیل از جنس فولاد با روکش گالوانیزه به دلیل افزایش مقاومت در برابر سایش و خوردگی استفاده می کنیم.

از کاربرد های نوری نقاله استیل می توان به موارد ذیل اشاره کرد که شامل:

 • در صنعت پتروشیمی
 • در صنعت سیمان
 • در صنعت تولید چای
 • در صنعت کارتن سازی

توری نقاله استیل در بسیاری از صنعت های مختلف کاربرد دارد.  توری نقاله استیل در صنعت نان و در صنعت شیرینی پزی بسیار کاربرد دارد.  از کاربرد های توری نقاله استیل میتوان به انتقال مصالح اشاره کرد. از توری نقاله استیل در صنعت موادغذایی نیز استفاده می شود.

مزایای توری نقاله استیل

توری نقاله استیل دارای مزایای بسیار خوبی می باشد ، به همین علت در بسیاری از صنعت ها از توری نقاله استیل استفاده می شود که این نکته ها شامل:

 • قیمت مناسب
 • مقاوم در برابر حرارت بالا
 • استحکام بالا
 • مقاومت کششی بالا
 • ضد آب
 • ضد اسید و مواد شیمیایی
 • دارای تنوع مش بندی

بازرگانی تسمه پیشرو

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع تسمه  و تسمه نوار نقاله آغاز کرده که طی چند سال اخیر در صنعت تسمه جایگاه خوبی پیدا کرده است. این بازرگانی با دادن اطلاعات کافی وارائه انواع تسمه باکیفیت آماده همکاری با تمامی صنعت ها را دارد.

این بازرگانی با واردات مرغوب ترین و بهترین تسمه کارتن سازی توانسته جایگاه خوبی را در بین کارخانه ها و صنعت بسته بندی پیدا کند.

 تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

تلفن :33918635-021

        021-33988449      

ایمیل  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وب سایت  www.pishrobelt.com

 

درباره ما

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع نوار نقاله ، تسمه نقاله ، تسمه های انتقال نیرو ، تایمینگ ، شیاری ، نوار نقاله لاستیکی ، رولیک ، نوار نقاله های مواد غذایی (PVC و PU) ، برزنتی و قاشقک ، زنجیر و چرخ دنده ، واشر ، قطعات لاستیکی و تفلونی ، توری های نقاله (گالوانیزه و استیل ) آغاز نموده است.

تماس با ما

تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

33918635

33988449

info@pishrobelt.com