۰۹۲۱۱۸۸۴۱۴۶ واتس اپ و تلگرام

۳۳۹۱۸۶۳۵ ، ۳۳۹۸۸۴۴۹

تسمه برزنتی

    

تسمه برزنتی

تسمه برزنتی یکی از پرکاربردترین تسمه ها می باشد، که عمدتا برای انتقال نیرو یا حمل و نقل استفاده می شود.       از تسمه برزنتی معمولا جهت حمل و نقل  و جابه جایی استفاده می شود. تسمه برزنتی در بسیاری از صنعت ها کارایی دارد. جنس تسمه برزنتی از لاستیک است ، و البته به رنگ های نارنجی ، سبز و زرد تولید و به بازار مصرف ارائه می شود.

از تسمه برزنتی معمولا جهت حمل و نقل  و جابه جایی استفاده می شود. تسمه برزنتی در بسیاری از صنعت ها کارایی دارد. جنس تسمه برزنتی از لاستیک است ، و البته به رنگ های نارنجی ، سبز و زرد تولید و به بازار مصرف ارائه می شود.

تسمه برزنتی به دو صورت لب بسته و لب باز است که لب بسته به معنی این است که به صورت فابریک دو لبه کار بسته می باشد و لب باز به این معنی می باشد که تسمه برش خورد و یک یا دو لب کار بسته می باشد. یکی از مصرف های این تسمه در صنایع غذایی می باشد ، که اکثرا روی آن ها قاشقک های فلزی یا پلاستیکی نصب می شود.

کاربرد تسمه برزنتی

تسمه برزنتی یکی از پرکاربردترین تسمه ها می باشد، که عمدتا برای انتقال نیرو یا حمل و نقل استفاده می شود. تسمه برزنتی تولید شده از لایه های برزنتی و لاستیک می باشد که لایه های آن نسبت به عرض و ضخامت های مشخص شده تغییر می کند.

تسمه برزنتی برای بسیاری از صنعت ها بسیار اهمیت دارد. برای هر صنعت از ضخامتی استفاده می شود.عرض های تسمه برزنتی از 1 اینچ یا 2.5 سانت شروع می شود و تا عرض های بالاتر ادامه دارد. فرمول این تسمه به این صورت ذیل می باشد :

تعداد لایه X سایز به اینچ

 از تسمه برزنتی معمولا جهت حمل و نقل  و جابه جایی استفاده می شود.   تسمه برزنتی در بسیاری از صنعت ها کارایی دارد. جنس تسمه برزنتی از لاستیک است ، و البته به رنگ های نارنجی ، سبز و زرد تولید و به بازار مصرف ارائه می شود.  تسمه برزنتی به دو صورت لب بسته و لب باز است که لب بسته به معنی این است که به صورت فابریک دو لبه کار بسته می باشد و لب باز به این معنی می باشد که تسمه برش خورد و یک یا دو لب کار بسته می باشد.

بازرگانی تسمه پیشرو

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع تسمه وتسمه نوار نقاله آغاز کرده که طی چند سال اخیردرصنعت تسمه جایگاه خوبی پیدا کرده است. این بازرگانی با دادن اطلاعات کافی و ارائه انواع تسمه باکیفیت آماده همکاری با تمامی صنعت ها و کارخانه ها را دارد.

 تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

تلفن :33918635-021

        021-33988449      

ایمیل   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وب سایت  www.pishrobelt.com  

 

 

درباره ما

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع نوار نقاله ، تسمه نقاله ، تسمه های انتقال نیرو ، تایمینگ ، شیاری ، نوار نقاله لاستیکی ، رولیک ، نوار نقاله های مواد غذایی (PVC و PU) ، برزنتی و قاشقک ، زنجیر و چرخ دنده ، واشر ، قطعات لاستیکی و تفلونی ، توری های نقاله (گالوانیزه و استیل ) آغاز نموده است.

تماس با ما

تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

33918635

33988449

info@pishrobelt.com