۰۹۲۱۱۸۸۴۱۴۶ واتس اپ و تلگرام

۳۳۹۱۸۶۳۵ ، ۳۳۹۸۸۴۴۹

مرکز فروش تسمه

مرکز فروش تسمه  

  مرکز فروش تسمه باید مرکز معتبری باشد ، چون تسمه یکی از قطعات مهم در هر صنعتی است.       فروش تسمه در جهان یکی از تجارت ها و صنعت های مهم است .  بسیاری از کشورها در صنعت تولید و صادرات تسمه فعالیت دارند.

                                                                                                   

مرکز فروش تسمه باید مرکز معتبری باشد ، چون تسمه یکی از قطعات مهم در هر صنعتی است. 

فروش تسمه در جهان یکی از تجارت ها و صنعت های مهم است . بسیاری از کشورها در صنعت تولید و صادرات تسمه فعالیت دارند.

 تسمه به شکل انعطاف پذیر می باشد. تسمه ها در انواع مختلف در رنگ ها و اندازه های مختلف تولید و به بازار جهت استفاده در صنعت های مختلف عرضه می شود. تنوع در تولید تسمه بسیار زیاد است . تسمه کارایی های مختلفی دارد. از تسمه در برای انتقال انرژی استفاده می شود.

مرکز فروش تسمه در تهران

از تسمه انتقال قدرت در بسیاری از صنعت ها استفاده می شود. ازهر تسمه ای در کاربرد ها و در صنعت های مختلف استفاده می شود. در این مطلب به معرفی معتبرترین مرکز فروش تسمه اشاره خواهیم کرد.

مرکز فروش تسمه باکیفیت

 دقت در انتخاب تسمه مناسب برای صنعت و کاربردی که مد نظر خریداران تسمه است بسیار مهم است. بطور کلی باید گفت اگر در حین کار تسمه پاره شود به ساختار دستگاه لطمه ای وارد نمی شود. استفاده از تسمه جهت سرعت بخشیدن به کارها است.

بازرگانی های زیادی در زمینه فروش تسمه فعالیت دارند، اما باید توجه داشت که تسمه ای را انتخاب کنید که هم کاربرد وکارایی خوبی را در صنعت مورد نظر داشته باشد و هم دارای کیفیت بسیار مطلوبی باشد.

از تولید کنندگان تسمه مرغوب درجهان می توان به کشور تسمه آمریکایی ، اروپایی و چینی اسم برد.

تسمه ها در انواع مختلف در رنگ ها و اندازه های مختلف تولید و به بازار جهت استفاده در صنعت های مختلف عرضه می شود.   بطور کلی باید گفت اگر در حین کار تسمه پاره شود به ساختار دستگاه لطمه ای وارد نمی شود. استفاده از تسمه جهت سرعت بخشیدن به کارها است. بازرگانی های زیادی در زمینه فروش تسمه فعالیت دارند، اما باید توجه داشت که تسمه ای را انتخاب کنید که هم کاربرد وکارایی خوبی را در صنعت مورد نظر داشته باشد و هم دارای کیفیت بسیار مطلوبی باشد.

بازرگانی تسمه پیشرو

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع تسمه  و تسمه نوار نقاله آغاز کرده که طی چند سال اخیر در صنعت تسمه جایگاه خوبی پیدا کرده است. این بازرگانی با دادن اطلاعات کافی وارائه انواع تسمه باکیفیت آماده همکاری با تمامی صنعت ها را دارد.

 تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

 

تلفن :33918635-021

        021-33988449      

ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وب سایت www.pishrobelt.com

 

 

درباره ما

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع نوار نقاله ، تسمه نقاله ، تسمه های انتقال نیرو ، تایمینگ ، شیاری ، نوار نقاله لاستیکی ، رولیک ، نوار نقاله های مواد غذایی (PVC و PU) ، برزنتی و قاشقک ، زنجیر و چرخ دنده ، واشر ، قطعات لاستیکی و تفلونی ، توری های نقاله (گالوانیزه و استیل ) آغاز نموده است.

تماس با ما

تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

33918635

33988449

info@pishrobelt.com