۰۹۲۱۱۸۸۴۱۴۶ واتس اپ و تلگرام

۳۳۹۱۸۶۳۵ ، ۳۳۹۸۸۴۴۹

فروش تسمه صنعتی

فروش تسمه صنعتی

فروش تسمه صنعتی یکی از راه های کسب درآمد بازرگانی ها و شرکت های مختلف است.  تسمه صنعتی در بسیاری از شرکت های مختلف و کشورهای مختلف  تولید می شود.   هر کشوری برای تولید تسمه صنعتی تکنولوژی خاصی را دارد.

فروش تسمه صنعتی یکی از راه های کسب درآمد بازرگانی ها و شرکت های مختلف است.    

تسمه صنعتی در بسیاری از شرکت های مختلف و کشورهای مختلف  تولید می شود. هر کشوری برای تولید تسمه صنعتی تکنولوژی خاصی را دارد.

 از استفاده های تسمه های صنعتی می توان به  صنعت کاشی و سرامیک اشاره کرد.  تسمه های که در این صنعت استفاده می شود ،از جنس پلی یورتان ترموپلاستیک است، به همراه نخ هایی از جنس  Kevlar جهت انتقال انواع کاشی و گرانیت.

از دیگر استفاده هایی که از تسمه صنعتی می شود می توان به صنعت سیمان جهت انتقال نیرو در دستگاه های سنگ شکن، بال میل، بلوئر و کمپرسورها اشاره کرد . تسمه های صنعتی استفاده های زیادی دارند در این مطلب به چند نمونه اشاره شد.

تسمه های صنعتی را در انواع کارخانه های صنعتی استفاده می کنند.

فروش تسمه صنعتی در تهران

شرکت ها و بازرگانی های زیادی در تهران هم در زمینه فروش تسمه صنعتی فعالیت می کنند. تسمه صنعتی در بسیاری از کارخانه های مختلف کاربرد دارد. از تسمه برای سرعت بخشیدن به دستگاههای در حال کار استفاده می شود.

از استفاده های تسمه های صنعتی می توان به  صنعت کاشی و سرامیک اشاره کرد.   به همراه نخ هایی از جنس  Kevlar جهت انتقال انواع کاشی و گرانیت. تسمه های صنعتی را در انواع کارخانه های صنعتی استفاده می کنند.

فروش تسمه صنعتی در شرکت های مختلف

شرکت های مختلف در ایران به واردات و صادرات تسمه صنعتی و انواع مختلف تسمه و تسمه نوار نقاله می پردازند. برای خرید تسمه باکیفیت باید توجه داشت که تسمه باکیفیتی را جهت صنعت و کار خود انتخاب کنید.

بازرگانی تسمه پیشرو

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع تسمه وتسمه نوار نقاله آغاز کرده که طی چند سال اخیردرصنعت تسمه جایگاه خوبی پیدا کرده است. این بازرگانی با دادن اطلاعات کافی وارائه انواع تسمه باکیفیت آماده همکاری با تمامی صنعت ها را دارد.

 تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

تلفن :33918635-021

        021-33988449      

ایمیل  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وب سایت  www.pishrobelt.com

 

درباره ما

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع نوار نقاله ، تسمه نقاله ، تسمه های انتقال نیرو ، تایمینگ ، شیاری ، نوار نقاله لاستیکی ، رولیک ، نوار نقاله های مواد غذایی (PVC و PU) ، برزنتی و قاشقک ، زنجیر و چرخ دنده ، واشر ، قطعات لاستیکی و تفلونی ، توری های نقاله (گالوانیزه و استیل ) آغاز نموده است.

تماس با ما

تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

33918635

33988449

info@pishrobelt.com