۰۹۲۱۱۸۸۴۱۴۶ واتس اپ و تلگرام

۳۳۹۱۸۶۳۵ ، ۳۳۹۸۸۴۴۹

فروش تسمه

فروش تسمه 

فروش تسمه از تجارت های پر رونق در صنعت های مختلف می باشد.  تسمه یکی از قطعات مهم در کارخانه ها و صنعت های مختلف می باشد.  تسمه معمولا به شکل انعطاف پذیرتولید می شود

فروش تسمه از تجارت های پر رونق در صنعت های مختلف می باشد.

تسمه یکی از قطعات مهم در کارخانه ها و صنعت های مختلف می باشد. انواع تسمه در صنعت های مختلف کاربردهای زیادی دارد. تسمه دارای کارایی های مختلفی می باشد. تسمه معمولا به شکل انعطاف پذیرتولید و به بازار مصرف ارائه می شود.

فروش تسمه در تهران 

فروش تسمه برای شرکت های معتبر بسیار اهمیت دارد ، چون تسمه از قطعات بسیار پر کاربرد در صنعت های مختلف می باشد. در تهران شرکت ها و بازرگانی های زیادی در زمینه فروش تسمه فعالیت دارند.

 از بازرگانی های معتبر در زمینه فروش تسمه میتوان به بازرگانی پیشرو صنعت وبازرگانی تسمه پیشرو اشاره کرد.

فروش تسمه و کاربرد تسمه

 در تهران شرکت ها و بازرگانی های زیادی در زمینه فروش تسمه فعالیت دارند. از بازرگانی های معتبر در زمینه فروش تسمه میتوان به بازرگانی پیشرو صنعت وبازرگانی تسمه پیشرواشاره کرد.   از بازرگانی های معتبر در زمینه فروش تسمه میتوان به بازرگانی پیشرو صنعت وبازرگانی تسمه پیشرواشاره کرد.

بر خلاف بسیاری قطعات دیگر صنعتی معمولا تسمه بصورت منعطف تولید میشوند. انواع مختلفی از تسمه صنعتی در صنایع های متفاوت و با کارایی های متفاوت وهمچنین از جنس های مختلفی تولید و مورد استفاده قرارمی گیرند.

تنوع در تولید و فروش تسمه زیاد می باشد و چون که برای کارها و صنعت های مختلف تولید شده بسیار اهمیت دارد. تسمه معمولا در برندهای مختلف و با کارایی های مختلف تولید و به بازارمصرف عرضه می شود.

تسمه کاربرد های مختلف در صنعت های مختلف دارد مثل صنعت مواد غذایی ، صنعت ورزشی، صنعت تولید آسانسور ، صنعت شیمیایی، صنعت تولید کیک و کلوچه و بسیاری از صنعت های دیگر.

بازرگانی تسمه پیشرو

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع تسمه  و تسمه نوار نقاله آغاز کرده،  که طی چند سال اخیر در صنعت تسمه جایگاه خوبی پیدا کرده است. این بازرگانی با دادن اطلاعات کافی وارائه انواع تسمه باکیفیت آماده همکاری با تمامی صنعت ها را دارد.

 

تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

 تلفن :33918635 -021

        021-33988449      

ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وب سایت www.pishrobelt.com

 

 

 

درباره ما

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع نوار نقاله ، تسمه نقاله ، تسمه های انتقال نیرو ، تایمینگ ، شیاری ، نوار نقاله لاستیکی ، رولیک ، نوار نقاله های مواد غذایی (PVC و PU) ، برزنتی و قاشقک ، زنجیر و چرخ دنده ، واشر ، قطعات لاستیکی و تفلونی ، توری های نقاله (گالوانیزه و استیل ) آغاز نموده است.

تماس با ما

تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

33918635

33988449

info@pishrobelt.com