۰۹۲۱۱۸۸۴۱۴۶ واتس اپ و تلگرام

۳۳۹۱۸۶۳۵ ، ۳۳۹۸۸۴۴۹

فروش تسمه باکیفیت

فروش تسمه باکیفیت

تسمه وسیله ای برای انتقال نیرو بین شفت ها است.   فروش تسمه باکیفیت از کارهای شرکت های معتبر است.  تسمه ها به صورت حلقه و دارای جنس انعطاف پذیرو منعطفی هستند.

   

فروش تسمه باکیفیت از کارهای شرکت های معتبر است.

تسمه وسیله ای برای انتقال نیرو بین شفت ها است. تسمه ها به صورت حلقه و دارای جنس انعطاف پذیرو منعطفی هستند. تسمه ها برای پیوند مکانیکی به دور پولی ها حلقه میزنند ، به عنوان مثال در نوار نقاله ها تسمه ها نقش اساسی دارند و کاربرد خیلی زیادی دارند.

فروش تسمه باکیفیت در تهران برای بسیاری از کارخانه های حمل و نقل از اهمیت بالایی برخوردار است.

 امروزه از تسمه ها برای خیلی از کارها و صنعت ها استفاده می شود ، مثلا تسمه نوار نقاله کار حمل مواد بین دو نقطه را دارد یا تسمه های چاپی که کار انتقال نیرو را انجام می دهند ،به همین دلیل به آن ها تسمه انتقال نیرو گفته می شود.  تسمه ها در کاربرد ها ، رنگ ها واندازه های مختلفی تولید و به بازار فروش و مصرف عرضه می شوند.

 

کاربرد تسمه باکیفیت در صنعت های مختلف

از انواع تسمه ها در کاربردهای مختلف استفاده می شود. در هر صنعتی از یه نوع تسمه استفاده می شود. از مثال هایی که در این رابطه می توان گفت باید به موارد ذیل اشاره کرد:

  • در صنعت ورزشی
  • در صنعت شیمیایی
  • در صنعت بیسکویت سازی
  • در صنعت دارویی
  • در صنعت بسته بندی

 تسمه ها برای پیوند مکانیکی به دور پولی ها حلقه میزنند ، به عنوان مثال در نوار نقاله ها تسمه ها نقش اساسی دارند و کاربرد خیلی زیادی دارند.  فروش تسمه باکیفیت در تهران برای بسیاری از کارخانه های حمل و نقل از اهمیت بالایی برخوردار است.  از انواع تسمه ها در کاربردهای مختلف استفاده می شود. در هر صنعتی از یه نوع تسمه استفاده می شود.

کاربرد تسمه باکیفیت در صنعت مواد غذایی 

 از تسمه مواد غذایی در صنعت مواد غذایی استفاده می شود. فروش تسمه باکیفیت در صنعتع مواد غذایی نیز بسیار اهمیت دارد.  تسمه های مواد غذایی بهداشتی هستند. از تسمه مواد غذایی برای کارخانه های بستنی سازی ، برای کارخانه ها و صنعت کیکی و کلوچه ، برای کارخانه های که مواد غذایی تولید می کنند ، استفاده می شود.

بازرگانی تسمه پیشرو

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع تسمه وتسمه نوار نقاله آغاز کرده که طی چند سال خیردرصنعت تسمه جایگاه خوبی پیدا کرده است. این بازرگانی با دادن اطلاعات کافی و ارائه انواع تسمه باکیفیت آماده همکاری با تمامی صنعت ها و کارخانه ها را دارد.

 تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

تلفن :33918635-021

        021-33988449      

ایمیل   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وب سایت  www.pishrobelt.com  

 

درباره ما

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع نوار نقاله ، تسمه نقاله ، تسمه های انتقال نیرو ، تایمینگ ، شیاری ، نوار نقاله لاستیکی ، رولیک ، نوار نقاله های مواد غذایی (PVC و PU) ، برزنتی و قاشقک ، زنجیر و چرخ دنده ، واشر ، قطعات لاستیکی و تفلونی ، توری های نقاله (گالوانیزه و استیل ) آغاز نموده است.

تماس با ما

تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

33918635

33988449

info@pishrobelt.com