۰۹۲۱۱۸۸۴۱۴۶ واتس اپ و تلگرام

۳۳۹۱۸۶۳۵ ، ۳۳۹۸۸۴۴۹

سوپر تسمه

سوپرتسمه

سوپر تسمه یعنی مرکزی که انواع تسمه در رنگ ها، شکل ها و کاربرد های مختلف را توضیع می کند.      تسمه ها معمولا از ماده منعطفی ساخته می شوند.  تسمه بسیار از مزایای خوبی برخوردار است ، مهمترین آن هم سرعت بخشیدن و آسان کردن کار شما است.

سوپر تسمه یعنی مرکزی که انواع تسمه در رنگ ها، شکل ها و کاربرد های مختلف را توضیع می کند.

تسمه ها معمولا از ماده منعطفی ساخته می شوند. تسمه ها برای انتقال انرژی و قدرت به کار برده می شوند. در هر صنعت و کاربردی از یک مدل تسمه استفاده می شود.

تسمه بسیار از مزایای خوبی برخوردار است ، مهمترین آن هم سرعت بخشیدن و آسان کردن کار شما است.

سوپرتسمه باعث مزایای زیادی در صنعت شما می شود.

واحد اندازه گیری تسمه ها میلی متر و یا اینچ می باشد. برای خرید تسمه باید به چندین نکته توجه داشت ، از جمله مرکزی که تسمه را خریداری می کنید زیرا باید تسمه مرغوبی را برای کاربرد و کارایی خود استفاده کنید. ما در این مطلب مرکز سوپر تسمه معتبری را در تهران به شما معرفی خواهیم کرد.

 

سوپرتسمه تهران

در تهران مراکز تسمه فروشی زیادی وجود دارند ، اما باید به این نکته توجه داشت که از مرکزی خرید خود را انجام دهید ، که آن تسمه ای را در اختیار شما قرار دهد که کارایی لازم را برای شما داشته باشد. از تسمه برای صنعت های مختلفی استفاده می شود که در مطلب ذیل به چند نمونه از آن صنعت ها اشاره می کنیم.

در صنعت مواد غذایی از انواع تسمه مواد غذایی استفاده می شود اما علاوه برآن در صنعت های دیگر مثل:

  • در صنعت شیمیایی
  • در صنعت دارویی
  • در صنعت ورزشی
  • در صنعت بسته بندی

سوپرتسمه باعث مزایای زیادی در صنعت شما می شود.  واحد اندازه گیری تسمه ها میلی متر و یا اینچ می باشد.   جمله مرکزی که تسمه را خریداری می کنید زیرا باید تسمه مرغوبی را برای کاربرد و کارایی خود استفاده کنید.

بازرگانی تسمه پیشرو

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع تسمه وتسمه نوار نقاله آغاز کرده که طی چند سال اخیردرصنعت تسمه جایگاه خوبی پیدا کرده است. این بازرگانی با دادن اطلاعات کافی وارائه انواع تسمه باکیفیت آماده همکاری با تمامی صنعت ها را دارد.

 تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

تلفن :33918635-021

        021-33988449      

ایمیل   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وب سایت  www.pishrobelt.com  

 

درباره ما

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع نوار نقاله ، تسمه نقاله ، تسمه های انتقال نیرو ، تایمینگ ، شیاری ، نوار نقاله لاستیکی ، رولیک ، نوار نقاله های مواد غذایی (PVC و PU) ، برزنتی و قاشقک ، زنجیر و چرخ دنده ، واشر ، قطعات لاستیکی و تفلونی ، توری های نقاله (گالوانیزه و استیل ) آغاز نموده است.

تماس با ما

تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

33918635

33988449

info@pishrobelt.com