۰۹۲۱۱۸۸۴۱۴۶ واتس اپ و تلگرام

۳۳۹۱۸۶۳۵ ، ۳۳۹۸۸۴۴۹

خدمات وآپارات تسمه تهران

خدمات وآپارات تسمه تهران

خدمات و آپارات تسمه تهران یکی از فوری ترین احتیاجات صنعت ها است.   خدمات و آپارات تسمه برای تمامی کارخانه ها و صنعت های مختلف از اهمیت بالایی برخوردار است.از بازرگانی هایی که خدمات و آپارات تسمه تهران  را انجام می دهند ، را در این مطلب برای مخاطب های عزیز معرفی خواهیم کرد.

خدمات و آپارات تسمه تهران یکی از فوری ترین احتیاجات صنعت ها است.

خدمات و آپارات تسمه برای تمامی کارخانه ها و صنعت های مختلف از اهمیت بالایی برخوردار است. از بازرگانی هایی که خدمات و آپارات تسمه تهران  را انجام می دهند ، را در این مطلب برای مخاطب های عزیز معرفی خواهیم کرد.

 خدمات و آپارات تسمه باید بسیار مرتب و درست انجام شود. البته این نکته شایان ذکر است که باید خدمات و آپارات تسمه توسط افراد با تجربه انجام شود ، که کارایی لازم را داشته باشد.

خدمات و آپارات تسمه به چند روش انجام می شود که شامل:

  1. وصل و نصب کردن بست و چنگ تسمه
  2. تسمه ها را به شکل سرد و گرم وصل کنیم
  3. روکش ها را به روی تسمه ها وصل کینم

 

خدمات وآپارات تسمه تهران در تسمه پیشروصنعت

در این بازرگانی خدمات و آپارات تسمه به شکل بسیار فنی و حرفه ای انجام می شود. بازرگانی تسمه پیشرو صنعت با همکاری و داشتن کادر مجرب و تکنیسین های با تجربه توانسته جایگاه خوبی را کسب کند. خدمات و آپارات تسمه دراین بازرگانی سرد نیز انجام می شود.

البته این نکته قابل ذکر است که ، خدمات و آپارات تسمه ها مثل هم نیست. خدمات و آپارات تسمه به این صورت است که ، تسمه ها و تسمه نوار نقاله ها را به هم وصل می کنند.

در این بازرگانی خدمات و آپارات تسمه به شکل بسیار فنی و حرفه ای انجام می شود.  بازرگانی تسمه پیشرو صنعت با همکاری و داشتن کادر مجرب و تکنیسین های با تجربه توانسته جایگاه خوبی را کسب کند.چ البته این نکته قابل ذکر است که ، خدمات و آپارات تسمه ها مثل هم نیست.

بازرگانی تسمه پیشروصنعت

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع تسمه  و تسمه نوار نقاله آغاز کرده که طی چند سال اخیر در صنعت تسمه جایگاه خوبی پیدا کرده است. این بازرگانی با دادن اطلاعات کافی وارائه انواع تسمه باکیفیت آماده همکاری با تمامی صنعت ها را دارد.

این بازرگانی با واردات مرغوب ترین و بهترین تسمه کارتن سازی توانسته جایگاه خوبی را در بین کارخانه ها و صنعت بسته بندی پیدا کند.

 تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

تلفن :33918635-021

        021-33988449      

ایمیل  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وب سایت  www.pishrobelt.com

 

 

 

درباره ما

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع نوار نقاله ، تسمه نقاله ، تسمه های انتقال نیرو ، تایمینگ ، شیاری ، نوار نقاله لاستیکی ، رولیک ، نوار نقاله های مواد غذایی (PVC و PU) ، برزنتی و قاشقک ، زنجیر و چرخ دنده ، واشر ، قطعات لاستیکی و تفلونی ، توری های نقاله (گالوانیزه و استیل ) آغاز نموده است.

تماس با ما

تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

33918635

33988449

info@pishrobelt.com