۰۹۲۱۱۸۸۴۱۴۶ واتس اپ و تلگرام

۳۳۹۱۸۶۳۵ ، ۳۳۹۸۸۴۴۹

معتبرترین تسمه فروشی

معتبرترین تسمه فروشی

خصوصیات معتبرترین تسمه فروشی این است ، که باید تسمه هایی را برای بازارفروش ارائه دهند، که از هر نظر دارای کیفیت و کارایی لازم باشد.     تسمه فروشی های زیادی هستند که کار فروش تسمه را انجام می دهند  تسمه فروشی هایی که تسمه های غیر اصل و بدون کیفیت به کارخانه های مختلف و صنعت های مختلف ارائه می دهند قطعا به ضرر صنعت های استفاده کننده از تسمه های مختلف است

خصوصیات معتبرترین تسمه فروشی این است ، که باید تسمه هایی را برای بازارفروش ارائه دهند، که از هر نظر دارای کیفیت و کارایی لازم باشد.

تسمه فروشی های زیادی هستند که کار فروش تسمه را انجام می دهند ، اما باید برای خرید تسمه از جای معتبری تسمه های مورد نیاز را تهیه کرد.

تسمه فروشی هایی که تسمه های غیر اصل و بدون کیفیت به کارخانه های مختلف و صنعت های مختلف ارائه می دهند قطعا به ضرر صنعت های استفاده کننده از تسمه های مختلف است. باتوجه به حساسیت در خرید تسمه برای کاربرد های مختلف و کارایی های مهم باید در انتخاب دقت داشته باشید.

معتبرترین تسمه فروشی در تهران

درتهران چندین تسمه فروشی وجود دارند، که کار تامین تسمه های مورد نیاز برای صنعت های مختلف را فراهم می سازند. تسمه فروشی معتبر است که بتواند تسمه های باکیفیت را برای کاربردهای مختلف تامین کند. تسمه فروشی باید همراه فروش اطلاعات خوبی در مورد کیفیت تسمه در اختیار مشتری قرار دهد.

باتوجه به حساسیت در خرید تسمه برای کاربرد های مختلف و کارایی های مهم باید در انتخاب دقت داشته باشید.  درتهران چندین تسمه فروشی وجود دارند، که کار تامین تسمه های مورد نیاز برای صنعت های مختلف را فراهم می سازند.    تسمه فروشی معتبر است که بتواند تسمه های باکیفیت را برای کاربردهای مختلف تامین کند.

خرید انواع  تسمه از معتبرترین تسمه فروشی

در تسمه فروشی ، تسمه پیشرو انواع مختلفی تسمه برای کاربردها و استفاده های مختلفی جهت استفاده در انواع مختلف کارخانه ها وجود دارد. این تسمه فروشی تسمه هایی را در رنگ ها ، شکل ها و اندازه های مختلف جهت کاربرد و استفاده های مختلف به بازار عرضه می کند.

در این بازرگانی بهترین تسمه ها با کیفیت مطلوب به مشتریان گرامی ارائه می شود.

بازرگانی تسمه پیشرو

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع تسمه وتسمه نوار نقاله آغاز کرده که طی چند سال اخیردرصنعت تسمه جایگاه خوبی پیدا کرده است. این بازرگانی با دادن اطلاعات کافی وارائه انواع تسمه باکیفیت آماده همکاری با تمامی صنعت ها را دارد.

 تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

تلفن :33918635-021

        021-33988449      

ایمیل  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وب سایت  www.pishrobelt.com

 

 

درباره ما

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع نوار نقاله ، تسمه نقاله ، تسمه های انتقال نیرو ، تایمینگ ، شیاری ، نوار نقاله لاستیکی ، رولیک ، نوار نقاله های مواد غذایی (PVC و PU) ، برزنتی و قاشقک ، زنجیر و چرخ دنده ، واشر ، قطعات لاستیکی و تفلونی ، توری های نقاله (گالوانیزه و استیل ) آغاز نموده است.

تماس با ما

تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

33918635

33988449

info@pishrobelt.com