۰۹۲۱۱۸۸۴۱۴۶ واتس اپ و تلگرام

۳۳۹۱۸۶۳۵ ، ۳۳۹۸۸۴۴۹

تسمه تردمیل

تسمه تردمیل

در واقع می توان گفت اصلی ترین قطعه تردمیل، تسمه تردمیل است.  از تسمه تردمیل همانطور که از اسمش پیداست در ساخت تردمیل استفاده می شود.   تسمه تردمیل در ابعاد های مختلف تولید و به بازار فروش ارائه می شود.

از تسمه تردمیل همانطور که از اسمش پیداست در ساخت تردمیل استفاده می شود.

در واقع می توان گفت اصلی ترین قطعه تردمیل، تسمه تردمیل است. تسمه تردمیل در ابعاد های مختلف تولید و به بازار فروش ارائه می شود. تسمه تردمیل خانگی با تسمه تردمیل باشگاهی تفاوت دارد.

دسته بندی کردن تسمه تردمیل با توجه به کارایی آن به چند دسته تقسیم می شود که شامل:

  • ضخامت آن
  • جنس تسمه
  • ابعاد تسمه

تسمه تردمیل از جنس لاستیکی می باشد، و دو رو است. تسمه تردمیل گاهی به شکل لانه زنبوری ، به شکل آسفالتی و یا گاهی هم به شکل گریپ می باشد.

       

نکته هایی در مورد تسمه تردمیل

نحوه اندازه گیری برای عوض کردن تسمه تردمیل به این صورت است که اول باید تسمه را از تردمیل جدا کنید ، بعد باید طول و عرض آن را اندازه گیری کنید. اگر در اندازه گیری تسمه تردمیل اشتباه انجام دهید، سبب خرید اشتباه تسمه تردمیل می شوید.

در مورد تعویض تسمه تردمیل میتوان این نکته را عنوان کرد که هر 4 الی 6 سال یک بار باید تسمه تردمیل تعویض شود. تسمه تردمیل بعد از 4 الی 6سال  که گفته شد فاسد می شود، حتی اگر که در طول این چند سال ازآن استفاده نکرده باشید. این کار باعث افزایش کارایی تردمیل می شود.

وقتی که تسمه تردمیل بوی سوختگی داد ، در آن وقت نیز تسمه تردمیل را باید تعویض کرد. برای کارایی بهتر تسمه تردمیل می توان مدتی یک بار آن را روغن کاری کرد که باعث کارایی بهترو طولانی تر شدن طول عمر تسمه تردمیل شود.

تسمه تردمیل خانگی با تسمه تردمیل باشگاهی تفاوت دارد.   دسته بندی کردن تسمه تردمیل با توجه به کارایی آن به چند دسته تقسیم می شود   تسمه تردمیل از جنس لاستیکی می باشد، و دو رو است.

بازرگانی تسمه پیشرو

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع تسمه  و تسمه نوار نقاله آغاز کرده که طی چند سال آخیر در صنعت تسمه جایگاه خوبی پیدا کرده است. این بازرگانی با دادن اطلاعات کافی وارائه انواع تسمه باکیفیت آماده همکاری با تمامی صنعت ها را دارد.

 تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

 

تلفن :33918635-021

        021-33988449      

ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وب سایت www.pishrobelt.com

 

درباره ما

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع نوار نقاله ، تسمه نقاله ، تسمه های انتقال نیرو ، تایمینگ ، شیاری ، نوار نقاله لاستیکی ، رولیک ، نوار نقاله های مواد غذایی (PVC و PU) ، برزنتی و قاشقک ، زنجیر و چرخ دنده ، واشر ، قطعات لاستیکی و تفلونی ، توری های نقاله (گالوانیزه و استیل ) آغاز نموده است.

تماس با ما

تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

33918635

33988449

info@pishrobelt.com