۰۹۲۱۱۸۸۴۱۴۶ واتس اپ و تلگرام

۳۳۹۱۸۶۳۵ ، ۳۳۹۸۸۴۴۹

تسمه نقاله مواد غذایی

تسمه نقاله مواد غذایی

تسمه نقاله مواد غذایی در بسیاری از کارخانه ها و صنعت ها ازاهمیت زیادی برخوردار است.   امروزه در صنعت غذایی ، ماشین آلات ها ، کارهای زیادی را بدون دخالت انسان انجام می دهند.  از تسمه برای انتقال مواد غذایی ، پخت مواد غذایی ، بسته بندی و... استفاده می شود.

 

تسمه نقاله مواد غذایی در بسیاری از کارخانه ها و صنعت ها ازاهمیت زیادی برخوردار است.

امروزه در صنعت غذایی ، ماشین آلات ها ، کارهای زیادی را بدون دخالت انسان انجام می دهند . از تسمه برای انتقال مواد غذایی ، پخت مواد غذایی ، بسته بندی و... استفاده می شود. تسمه ها طیف های بسیاری دارند که کاربرد هر کدام به یک صورت می باشد .

 تسمه های مواد غذایی نیز که برای صنایع غذایی استفاده می شود، خود به چند زیر شاخه تبدیل می شود که تفاوت آنها در میزان تحمل حرارت ، نوع پوشش سطحی آنها ، رنگ و ... می باشد. تسمه نقاله PVC پی وی سی و تسمه نقاله پی یو PU از زیر مجموعه های تسمه نقاله مواد غذایی هستند که در ادامه به آن ها بیشتر اشاره خواهیم کرد.

 

کاربرد تسمه نقاله مواد غذایی در صنعت های مختلف

از تسمه نقاله مواد غذایی در بسیاری از صنعت ها استفاده می شود. از جمله صنعت هایی که از تسمه نقاله مواد غذایی استفاده می کنند شامل:

  • در صنعت شیرینی پزی و کیک پزی
  • در صنعت نانوایی
  • در کارخانه جات تولید مواد غذایی

 تسمه های مواد غذایی نیز که برای صنایع غذایی استفاده می شود، خود به چند زیر شاخه تبدیل می شود که تفاوت آنها در میزان تحمل حرارت ، نوع پوشش سطحی آنها ، رنگ و ... می باشد.  تسمه نقاله PVC پی وی سی و تسمه نقاله پی یو PU از زیر مجموعه های تسمه نقاله مواد غذایی هستند که در ادامه به آن ها بیشتر اشاره خواهیم کرد. از تسمه نقاله مواد غذایی در بسیاری از صنعت ها استفاده می شود.

 خصوصیات تسمه نقاله مواد غذایی

تسمه نقاله مواد غذایی باید پاکیزه باشد ، این موضوع اهمیت بسیاری دارد. تسمه نقاله مواد غذایی در صنعت جهان بسیار اهمیت دارد و این تسمه دارای خصوصیات خوبی هستند. تسمه نقاله مواد غذایی جز تسمه هایی است که در بسیاری از کارخانه ها و صنعت های مختلف کارایی دارد.

بازرگانی تسمه پیشرو

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع تسمه وتسمه نوار نقاله آغاز کرده که طی چند سال اخیردرصنعت تسمه جایگاه خوبی پیدا کرده است. این بازرگانی با دادن اطلاعات کافی و ارائه انواع تسمه باکیفیت آماده همکاری با تمامی صنعت ها و کارخانه ها را دارد.

 تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

تلفن :33918635-021

        021-33988449      

ایمیل    این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وب سایت  www.pishrobelt.com 

 

    

 

درباره ما

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع نوار نقاله ، تسمه نقاله ، تسمه های انتقال نیرو ، تایمینگ ، شیاری ، نوار نقاله لاستیکی ، رولیک ، نوار نقاله های مواد غذایی (PVC و PU) ، برزنتی و قاشقک ، زنجیر و چرخ دنده ، واشر ، قطعات لاستیکی و تفلونی ، توری های نقاله (گالوانیزه و استیل ) آغاز نموده است.

تماس با ما

تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

33918635

33988449

info@pishrobelt.com