۰۹۲۱۱۸۸۴۱۴۶ واتس اپ و تلگرام

۳۳۹۱۸۶۳۵ ، ۳۳۹۸۸۴۴۹

تسمه نقاله نانوایی

    

تسمه نقاله نانوایی

تسمه نقاله نانوایی یکی از تسمه های پر فروش و پرکاربرد درصنعت نانوایی است.   امروزه در نانوایی ها سعی بر این می باشد که از دستگاه های اتوماتیک استفاده شود و برای این منظور از تسمه نقاله نانوایی بهره گرفته می شود.  روش کار این دستگاه اینگونه است که خمیر بر روی تسمه قرار می گیرد و به صورت پهن شده از سمت دیگر دستگاه خارج می شود .

تسمه نقاله نانوایی یکی از تسمه های پر فروش و پرکاربرد درصنعت نانوایی است.

امروزه در نانوایی ها سعی بر این می باشد که از دستگاه های اتوماتیک استفاده شود و برای این منظور از تسمه نقاله نانوایی بهره گرفته می شود. روش کار این دستگاه اینگونه است که خمیر بر روی تسمه قرار می گیرد و به صورت پهن شده از سمت دیگر دستگاه خارج می شود .

 به همین دلیل به این دستگاه خمیر پهن کن نیز گفته می شود. تسمه هایی که برای این دستگاه استفاده می شود ، زیر مجموعه تسمه نقاله مواد غذایی می باشد که در قسمت مربوطه به آن اشاره کردیم.

کاربرد تسمه نقاله نانوایی

این تسمه ها تمام ویژگی های تسمه نقاله مواد غذایی را دارا می باشند ، با این تفاوت که نوع پوشش آن ها نسبت به کارکرد ، فرق می کند. برای مثال در جاهایی که خمیر با تسمه برخورد دارد ، باید جنس آن به صورتی باشد که خمیر به تسمه نچسبد. از نمونه تسمه هایی که برای نانوایی ، خمیر پهن کنی و شیرینی پزی استفاده می شود .

میتوان به تسمه دو طرف کتان ، دو طرف پلی استر ، تسمه پی وی سی PVC و تسمه های نمدی اشاره کرد.

این تسمه ها تمام ویژگی های تسمه نقاله مواد غذایی را دارا می باشند ، با این تفاوت که نوع پوشش آن ها نسبت به کارکرد ، فرق می کند.   برای مثال در جاهایی که خمیر با تسمه برخورد دارد ، باید جنس آن به صورتی باشد که خمیر به تسمه نچسبد.   میتوان به تسمه دو طرف کتان ، دو طرف پلی استر ، تسمه پی وی سی PVC و تسمه های نمدی اشاره کرد.

خصوصیات تسمه نقاله نانوایی

تسمه نقاله نانوایی در صنعت نانوایی استفاده می شود ، و دارای خصوصیات بسیار خوبی است که شامل : مقاومت بالا ، پاکیزگی و سرعت کار را بالا میبرد.

بازرگانی تسمه پیشرو

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع تسمه وتسمه نوار نقاله آغاز کرده که طی چند سال اخیردرصنعت تسمه جایگاه خوبی پیدا کرده است. این بازرگانی با دادن اطلاعات کافی و ارائه انواع تسمه باکیفیت آماده همکاری با تمامی صنعت ها و کارخانه ها را دارد.

 تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

تلفن :33918635-021

        021-33988449      

ایمیل    این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وب سایت  www.pishrobelt.com 

 

درباره ما

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع نوار نقاله ، تسمه نقاله ، تسمه های انتقال نیرو ، تایمینگ ، شیاری ، نوار نقاله لاستیکی ، رولیک ، نوار نقاله های مواد غذایی (PVC و PU) ، برزنتی و قاشقک ، زنجیر و چرخ دنده ، واشر ، قطعات لاستیکی و تفلونی ، توری های نقاله (گالوانیزه و استیل ) آغاز نموده است.

تماس با ما

تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

33918635

33988449

info@pishrobelt.com