۰۹۲۱۱۸۸۴۱۴۶ واتس اپ و تلگرام

۳۳۹۱۸۶۳۵ ، ۳۳۹۸۸۴۴۹

تسمه نقاله پی یو pu

تسمه نقاله  پی یو pu

تسمه نقاله  پی یو pu در قسمت تسمه نقاله پی وی سیPVC  به شکل ظاهری ، ضخامت ، روش اتصال و نحوه عملکرد تسمه اشاره کردیم.    در مورد تسمه نقاله  پی یو pu نیز این خصوصیات صدق میکند. تفاوت های این دو تسمه در تسمه نقاله پی یو PU به جای پی وی سی PVC از پلی اورتان استفاده شده است.

تسمه نقاله  پی یو pu در قسمت تسمه نقاله پی وی سیPVC  به شکل ظاهری ، ضخامت ، روش اتصال و نحوه عملکرد تسمه اشاره کردیم.

در مورد تسمه نقاله  پی یو pu نیز این خصوصیات صدق میکند.

تفاوت های این دو تسمه در تسمه نقاله پی یو PU به جای پی وی سی PVC از پلی اورتان استفاده شده است.

این موضوع باعث شده تا تسمه پی یو PU نسبت به تسمه پی وی سی PVC قابلیت های بیشتری را دارا باشد.

برای مثال : این تسمه مقاومت بیشتری نسبت به روغن ، چربی ، حرارت غیر مستقیم بیشتر ، مواد لبنی و شوینده و همچنین برخی مواد شیمیایی را دارد. تسمه نقاله پی یو pu  در کارخانه های مواد غذایی بسیار کاربرد دارد.

خصوصیات تسمه نقاله  پی یو pu

یکی از مهمترین خصوصیات این تسمه نسبت به تسمه پی وی سی PVC ، تحمل بهتر در دمای پایین نیز می باشد. برای تونل های سرما و فریز استفاده گسترده ای می شود ، ضخامت تسمه پی یو PU از زیر1میل تا 3میل می باشد .این در صورتی است که تسمه پی وی سی تا ضخامت 6میل تنوع دارد.

از تسمه نقاله  پی یو pu در بسیاری از صنعت ها استفاده می شود. یکی از خصوصیات تسمه نقاله  پی یو pu این است ، که بسیار مقاوم می باشد و این تسمه زیر گروه تسمه نقاله مواد غذایی است.

این موضوع باعث شده تا تسمه پی یو PU نسبت به تسمه پی وی سی PVC قابلیت های بیشتری را دارا باشد.   یکی از مهمترین خصوصیات این تسمه نسبت به تسمه پی وی سی PVC ، تحمل بهتر در دمای پایین نیز می باشد. برای تونل های سرما و فریز استفاده گسترده ای می شود ، ضخامت تسمه پی یو PU از زیر1میل تا 3میل می باشد.   از تسمه نقاله  پی یو pu در بسیاری از صنعت ها استفاده می شود. یکی از خصوصیات تسمه نقاله  پی یو pu این است ، که بسیار مقاوم می باشد و این تسمه زیر گروه تسمه نقاله مواد غذایی است.

بازرگانی تسمه پیشرو

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع تسمه وتسمه نوار نقاله آغاز کرده که طی چند سال اخیردرصنعت تسمه جایگاه خوبی پیدا کرده است. این بازرگانی با دادن اطلاعات کافی و ارائه انواع تسمه باکیفیت آماده همکاری با تمامی صنعت ها و کارخانه ها را دارد.

 تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

تلفن :33918635-021

        021-33988449      

ایمیل   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وب سایت  www.pishrobelt.com  

 

    

 

درباره ما

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع نوار نقاله ، تسمه نقاله ، تسمه های انتقال نیرو ، تایمینگ ، شیاری ، نوار نقاله لاستیکی ، رولیک ، نوار نقاله های مواد غذایی (PVC و PU) ، برزنتی و قاشقک ، زنجیر و چرخ دنده ، واشر ، قطعات لاستیکی و تفلونی ، توری های نقاله (گالوانیزه و استیل ) آغاز نموده است.

تماس با ما

تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

33918635

33988449

info@pishrobelt.com