۰۹۲۱۱۸۸۴۱۴۶ واتس اپ و تلگرام

۳۳۹۱۸۶۳۵ ، ۳۳۹۸۸۴۴۹

تسمه نقالهPVC

    

  تسمه نقاله pvc

تسمه نقاله  PVC در عرض ، رنگ و ضخامت تنوع بسیاری دارد و همین خصوصیت باعث شده تا این نوع تسمه نقاله در بسیاری از خطوط حمل و ... قابل استفاده باشد .   از مهمترین دلایل هم میتوان به سازگاری بالای جنس تسمه با مواد غذایی ، دارویی و بهداشتی اشاره کرد .   تولید این تسمه ها به صورت رول 2 متری می باشد ، بنابراین برای مصرف باید از رول تسمه برش خورده و دو سر کار به هم متصل شود .

تسمه نقاله pvc در طیف مواد غذایی یکی از پر کاربرد ترین تسمه ها می باشد .

از مهمترین دلایل هم میتوان به سازگاری بالای جنس تسمه با مواد غذایی ، دارویی و بهداشتی اشاره کرد . تسمه نقاله  PVC در عرض ، رنگ و ضخامت تنوع بسیاری دارد و همین خصوصیت باعث شده تا این نوع تسمه نقاله در بسیاری از خطوط حمل و ... قابل استفاده باشد . تولید این تسمه ها به صورت رول 2 متری می باشد ، بنابراین برای مصرف باید از رول تسمه برش خورده و دو سر کار به هم متصل شود .

اتصال تسمه ها باید به گونه ای باشد که در سرعت بالا و برای حمل اشیاء به مشکل بر نخورد . تسمه نقاله pvc یک نمونه تسمه نقاله مواد غذایی محسوب می شود.

 آپارات انواع تسمه و  تسمه نقاله pvc

آپارات تسمه ها به دو صورت چسبی و اتصال ذوبی انجام می گیرد:

  1. در اتصال چسبی از دو سر تسمه لایه برداری می شود ، تا زمانی که دو سر تسمه را روی هم قرار می دهیم ، ضخامت تسمه با بقیه جاهای تسمه نقاله یکی باشد.
  2. اتصال نوع ذوبی که چندین سال است وارد ایران شده است ، مقاومت بیشتری نسبت به نوع اتصال چسبی دارد . در این نوع آپارات تسمه با قرار گرفتن در حرارت بالا و دستگاه پرس درهم مایع می شود.

در برخی موارد که نمی توانیم انواع تسمه و تسمه نقاله pvc را به صورت آپارات شده روی کار بیاندازیم ، از بست و چنگ تسمه استفاده می کنیم و یا در محل مشخص شده مشتریان آپارات را انجام می شود . در قسمت بست و چنگ تسمه به این نوع بیشتر اشاره کرده ایم.

تسمه نقاله pvc در طیف مواد غذایی یکی از پر کاربرد ترین تسمه ها می باشد .   اتصال تسمه ها باید به گونه ای باشد که در سرعت بالا و برای حمل اشیاء به مشکل بر نخورد .   1.	در اتصال چسبی از دو سر تسمه لایه برداری می شود ، تا زمانی که دو سر تسمه را روی هم قرار می دهیم ، ضخامت تسمه با بقیه جاهای تسمه نقاله یکی باشد.

بازرگانی تسمه پیشرو

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع تسمه  و تسمه نوار نقاله آغاز کرده که طی چند سال اخیردر صنعت تسمه جایگاه خوبی پیدا کرده است. این بازرگانی با دادن اطلاعات کافی وارائه انواع تسمه باکیفیت آماده همکاری با تمامی صنعت ها را دارد.

تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

تلفن :33918635-021

        021-33988449      

ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وب سایت www.pishrobelt.com

 

 

درباره ما

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع نوار نقاله ، تسمه نقاله ، تسمه های انتقال نیرو ، تایمینگ ، شیاری ، نوار نقاله لاستیکی ، رولیک ، نوار نقاله های مواد غذایی (PVC و PU) ، برزنتی و قاشقک ، زنجیر و چرخ دنده ، واشر ، قطعات لاستیکی و تفلونی ، توری های نقاله (گالوانیزه و استیل ) آغاز نموده است.

تماس با ما

تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

33918635

33988449

info@pishrobelt.com