۰۹۲۱۱۸۸۴۱۴۶ واتس اپ و تلگرام

۳۳۹۱۸۶۳۵ ، ۳۳۹۸۸۴۴۹

فروش تسمه کارتن سازی

 فروش تسمه کارتن سازی

فروش تسمه کارتن سازی برای صنعت های مختلف اهمیت بسیاری دارد.  تسمه کارتن سازی بخصوص در صنعت های بسته بندی بسیار لازم و با اهمیت است.  در صنعت های مختلف از تسمه کارتن سازی استفاده می شود. تسمه نقاله pvc و تسمه نقاله گریپ در صنعت های مختلف کاربرد های زیادی دارند.

فروش تسمه کارتن سازی برای صنعت های مختلف اهمیت بسیاری دارد.

تسمه کارتن سازی بخصوص در صنعت های بسته بندی بسیار لازم و با اهمیت است. در صنعت های مختلف از تسمه کارتن سازی استفاده می شود. تسمه نقاله pvc و تسمه نقاله گریپ در صنعت های مختلف کاربرد های زیادی دارند.

ازتسمه نقاله pvc و تسمه نقاله گریپ در صنعت بسته بندی استفاده می شود. تسمه نقاله گریپ و تسمه نقاله pvc  در سه رنگ کرم ، مشکی و سبز برای صنعت های مختلف و کارایی های مختلف تولید و به بازار مصرف ارائه می شود. تسمه کارتن سازی در صنعت ها اهمیت زیادی دارد چون که برای بسته بندی استفاده می شود.

فروش تسمه کارتن سازی برای بسیاری از شرکت ها و بازرگانی ها اهمیت زیادی دارد. فروش تسمه کارتن سازی که کارایی لازم را در صنعت مورد نظر داشته باشد بسیار مهم است.

فروش تسمه کارتن سازی باکیفیت

از تسمه کارتن سازی در صنعت کارتن سازی استفاده می شود و همچنین ازکارتن برای بسته بندی در بسیاری از صنعت ها استفاده می شود. صنعت بسته بندی از صنعت های بسیار مهم می باشد. بسیاری از صنعت ها برای محافظت از کالاهای خود باید از کارتن استفاده کنند.

از تسمه کارتن سازی در صنعت کارتن سازی استفاده می شود و همچنین ازکارتن برای بسته بندی در بسیاری از صنعت ها استفاده می شود.   صنعت بسته بندی از صنعت های بسیار مهم می باشد. بسیاری از صنعت ها برای محافظت از کالاهای خود باید از کارتن استفاده کنند.   بسیاری از صنعت ها برای محافظت از کالاهای خود باید از کارتن استفاده کنند.

بازرگانی تسمه پیشرو

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع تسمه  و تسمه نوار نقاله آغاز کرده که طی چند سال اخیر در صنعت تسمه جایگاه خوبی پیدا کرده است. این بازرگانی با دادن اطلاعات کافی وارائه انواع تسمه باکیفیت آماده همکاری با تمامی صنعت ها را دارد.

این بازرگانی با واردات مرغوب ترین و بهترین تسمه کارتن سازی توانسته جایگاه خوبی را در بین کارخانه ها و صنعت بسته بندی پیدا کند.

 تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

تلفن :33918635-021

        021-33988449      

ایمیل  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وب سایت  www.pishrobelt.com

 

 

 

درباره ما

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع نوار نقاله ، تسمه نقاله ، تسمه های انتقال نیرو ، تایمینگ ، شیاری ، نوار نقاله لاستیکی ، رولیک ، نوار نقاله های مواد غذایی (PVC و PU) ، برزنتی و قاشقک ، زنجیر و چرخ دنده ، واشر ، قطعات لاستیکی و تفلونی ، توری های نقاله (گالوانیزه و استیل ) آغاز نموده است.

تماس با ما

تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

33918635

33988449

info@pishrobelt.com