۰۹۲۱۱۸۸۴۱۴۶ واتس اپ و تلگرام

۳۳۹۱۸۶۳۵ ، ۳۳۹۸۸۴۴۹

بازار تسمه تهران

بازار تسمه تهران

بازار تسمه تهران برای خریداران تسمه بسیار اهمیت دارد.  دربازار تسمه تهران انواع تسمه ها در شکل ها ، اندازه ها ، رنگ ها و در کاربرد های مختلف برای کارایی های مختلف موجود می باشد.  از انواع تسمه در صنعت های مختلف استفاده می شود.

بازار تسمه تهران برای خریداران تسمه بسیار اهمیت دارد.

دربازار تسمه تهران انواع تسمه ها در شکل ها ، اندازه ها ، رنگ ها و در کاربرد های مختلف برای کارایی های مختلف موجود می باشد. از انواع تسمه در صنعت های مختلف استفاده می شود. بازار تسمه تهران برای کارخانه ها و صنعت هایی که از انواع تسمه استفاده می کنند بسیار مهم است.

کارایی تسمه مورد نظر برای کارخانه ها بسیار مهم است.تسمه ها باید آن کارایی مورد انتظار برای صنعت های مختلف را داشته باشند. کیفیت تسمه در بازار تسمه تهران مهم است. از صنعت هایی که از تسمه استفاده می کنند می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • در صنعت کاشی
  • در صنعت کشاورزی
  • در صنعت پتروشیمی
  • صنعت نساجی
  • صنعت قالبندی
  • صنعت دارویی

بازار تسمه تهران و معتبرترین تسمه فروشی

در بازار تسمه تهران باید انواع تسمه ها در اندازه ها ، شکل ها و کاربرد های مختلف برای صنعت هایی مختلف باشد. بعنوان مثال از تسمه تخت برای صنعت نساجی و چاپ و از تسمه گرد برای صنعت هایی که احتیاج به قدرت زیادی دارند استفاده می شود.

دربازار تسمه تهران بازرگانی تسمه پیشرو معتبرترین فروشنده انواع تسمه و تسمه نوار نقاله است . این بازرگانی با فروش تسمه به صنعت های داخل ایران و کشورهای همجوار توانسته طی چند سال اخیر اعتبار خود را در بین صنعت های مختلف در خارج از ایران و داخل ایران بیشتر کند.

در بازار تسمه تهران باید انواع تسمه ها در اندازه ها ، شکل ها و کاربرد های مختلف برای صنعت هایی مختلف باشد.   دربازار تسمه تهران بازرگانی تسمه پیشرو معتبرترین فروشنده انواع تسمه و تسمه نوار نقاله است .   این بازرگانی با فروش تسمه به صنعت های داخل ایران و کشورهای همجوار توانسته طی چند سال اخیر اعتبار خود را در بین صنعت های مختلف در خارج از ایران و داخل ایران بیشتر کند.

بازرگانی تسمه پیشرو

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع تسمه  و تسمه نوار نقاله آغاز کرده که طی چند سال اخیر در صنعت تسمه جایگاه خوبی پیدا کرده است. این بازرگانی با دادن اطلاعات کافی وارائه انواع تسمه باکیفیت آماده همکاری با تمامی صنعت ها را دارد.

 تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

 

تلفن :33918635-021

 

        021-33988449     

 

ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

وب سایت www.pishrobelt.com

 

درباره ما

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع نوار نقاله ، تسمه نقاله ، تسمه های انتقال نیرو ، تایمینگ ، شیاری ، نوار نقاله لاستیکی ، رولیک ، نوار نقاله های مواد غذایی (PVC و PU) ، برزنتی و قاشقک ، زنجیر و چرخ دنده ، واشر ، قطعات لاستیکی و تفلونی ، توری های نقاله (گالوانیزه و استیل ) آغاز نموده است.

تماس با ما

تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

33918635

33988449

info@pishrobelt.com