قطعات لاستیکی و تفلونی در سال 1938 کشف شد و در سال 1944 ثبت شد. معمولا تفلون دارای ضریب سایش پایینی می باشد. پلی تترا فلئوراتیلن از زنجیره ی اصلی کربن که به هر کربن آن دو اتم فلئور متصل می باشد، تشکیل شده است. قطعات لاستیکی و تفلونی در بسیاری از صنعت ها و کارخانه های مختلف کاربرد دارد. این قطعه جز قطعاتی است که بسیار کاربرد دارد. قطعات لاستیکی و تفلونی قطعی است که نمی توان گفت حتما مخصوص یک صنعت است و یا فقط در یک یا چند صنعت کاربرد دارد. قطعات لاستیکی و تفلونی در همه کارخانه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

خصوصیات قطعات لاستیکی و تفلونی

قطعات لاستیکی و تفلونی دارای مقاومت بالایی است. این قطعه مقاومت خوبی درمقابل اسیدهای قوی دارد. دارای مقاومت حرارتی بسیار بالایی می باشد. از تفلون برای گازبندها و آب بندهای مختلف استفاده می شود. از خصوصیات دیگر قطعات لاستیکی و تفلونی می توان به بازهای قوی ضربه پذیری نسبتا بالا مقاومت کششی عالی و سطحی نچسب و غیررسمی اشاره کرد. تفلون در ساخت قطعات در صنعت پتروشیمی بسیار کاربرد دارد. قطعات لاستیکی و تفلونی بخاطر خصوصیات خوبی که دارد بسیار مورد توجه صنعت های مختلف قرار گرفته است   

انواع قطعات لاستیکی و تفلونی

بازرگانی تسمه پیشرو بلت

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع تسمه  و تسمه نوار نقاله آغاز کرده که طی چند سال اخیر در صنعت تسمه جایگاه خوبی پیدا کرده است. این بازرگانی با دادن اطلاعات کافی وارائه انواع تسمه باکیفیت آماده همکاری با تمامی صنعت ها را دارد. این بازرگانی با واردات مرغوب ترین و بهترین تسمه کارتن سازی توانسته جایگاه خوبی را در بین کارخانه ها و صنعت بسته بندی پیدا کند.

 تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2