تسمه پیشروبلت

خدمات و آپارات تسمه پیشرو بلت

آپارات تسمه های صنعتی

برای استفاده از تسمه های صنعتی در کارخانه ها، نانوایی ها و تمام وسایلی که برای حرکت به تسمه نیاز دارند؛ لازم است تا آپارات تسمه انجام گیرد. آپارات تسمه به عملی گفته می شود که تسمه را برای استفاده در وسایل صنعتی آماده می سازد. این عمل به وسیله ی افراد حرفه ایی و متخصص در این زمینه باید انجام گیرد. چرا که خطا در انجام آپارات، می تواند خسارات بسیاری را به همراه داشته باشد که هزینه های بسیاری را بر دوش صاحبان کسب و کار و صنعت قرار دهد. بنابراین؛ بهتر است که آپارات را به افراد متخصص و حرفه ای در این زمینه بسپارید.

آپارات تسمه به چه روشی انجام می شود؟

آپارات تسمه، به وسیله ی قیچی های برش مخصوص تسمه انجام می شود. از دیگر وسایلی که در انجام عمل آپارات مورد استفاده قرار می گیرند می توان به گیره و هویه اشاره کرد. افراد متخصص به وسیله ی گیره ها تمسه را فیکس کرده و به صورت ثابت نگه می دارند. استفاده از گیره در انجام آپارات بسیار اهمیت دارد. چرا که خطاهای میلی متری در برش نیز منجر به خسارت های بسیار می شود. بنابراین می توان گفت گیره، دقت در انجام آپارات تسمه را بالا می برد. هویه نیز یکی دیگر از وسایل مورد استفاده در آپارات تسمه است که بسیاری از افراد با آن اشنایی دارند و در بسیاری از صنعت ها مورد استفاده قرار می گیرد.

آپارات تسمه توسط چه کسانی انجام می شود؟

همانطور که در ابتدا گفتیم، آپارات تسمه توسط افراد حرفه ای انجام می شود. به طور معمول، مراکز فروش تسمه، آپارات آن را نیز انجام می دهند. چرا که نیازمند دقت و مهارت بسیاری در اندازه گیری و نگهداری تسمه ها است. بنابراین اگر مهارتی در این زمینه ندارید، سعی کنید برش تسمه ها را به افراد کاردان بسپارید. به این صورت از خسارت هایی که ممکن است متحمل شوید، در امان خواهید ماند. توصیه می شود پیش از انجام هرکاری راجع به آن تحقیق کنید و سپس دست به کار شوید.

وسایل آپارات تسمه در کجا به فروش می رسد؟

در ابتدا گفتیم که وسایل آپارات تسمه، شامل قیچی برش، گیره و هویه است که توسط مراکز فروش تسمه های صنعتی ارائه می شود. فروشگاه تسمه پیشرو بلت یکی از مراکز فعال در زمینه ی فروش انواع تسمه های صنعتی، وسایل آپارات و لوازم جانبی تسمه می باشد. علاوه بر این، افراد متخصص در زمنه ی آپارات تسمه نیز در این مجموعه فعالیت می کنند؛ که قادر به آپارات تسمه های خریداری شده می باشند. بنابراین تسمه های خریداری شده به صورت آماده و آپارات شده در اختیار صنایع مختلف قرار می گیرد.

خدمات آپارات بر روی چه تسمه هایی انجام می شود؟

همانطور که می دانید، بیشتر رول تسمه های صنعتی به صورت باز هستند، بدین صورت اندازه های مورد نیاز مشتری ها قابل سفارش و برش است. پس از برش تسمه ها، به سفارش مشتری تسمه ها آپارات شده و تسمه ها به صورت مدار بسته به مشتری تحویل داده می شود. به عنوان مثال؛ سفارش مشتری 2.80 متر تسمه ی نوار نقاله است. 2.80 متر از رول های تسمه نوار نقاله بریده می شود و سپس ابتدا و انتهای تسمه به هم وصل شده و به صورت مدار بسته در می آید. بسیاری از تسمه های صنعتی، اعم از تسمه نوار نقاله ( ساده و آجدار)، تسمه انتقال نیرو، تسمه پی وی سی و پی یو، تسمه های پلی کرد و پلی اورتان، و تسمه های برزنتی به آپارات نیاز دارند. چرا که این تسمه ها به صورت رول های باز به بازار عرضه می شوند. تسمه های شیاری، تسمه های وی-بلت و تسمه تایمینگ های مداربسته به آپارات نیاز ندارند و خدمات آپارات تسمه بر روی آن ها انجام نمی شود.

فروش و آپارات تسمه صنعتی در تهران

فروشگاه تسمه پیشروبلت یکی از مراکز خرید و فروش تسمه در تهران است. به علاوه در این فروشگاه، خدمات و آپارات تسمه نیز انجام می شود. بدین صورت که پس از ثبت سفارش (حضوری یا غیر حضوری) به سفارش مشتری، خدمات آپارات بر روی تسمه ها انجام می گیرد. در این فروشگاه، لوازم آپارات نیز موجود است که می توانید به صورت جداگانه تهیه کنید.

فروش و آپارات تسمه صنعتی در شهرستان ها

در هر جای ایران که باشید، می توانید از طریق شماره ها ی تماس و راه های ارتباطی دیگر با ما در ارتباط باشید و سفارشتان را به صورت غیر حضوری ثبت کنید. پس از ثبت سفارش، بنا به درخواست شما، آپارات تسمه انجام شده و سفارش ها برای ارسال آماده می شوند.