تسمه پیشروبلت

تسمه چاپ و بسته بندی پیشرو بلت

تسمه چاپ و بسته بندی

بسته بندی محصولات سبک و سنگین یکی از دغدغه‌های همیشگی کارخانه‌ها، صنایع و تولیدی‌ها می‌باشد. شکل صحیح بسته بندی و استقامت و استحکام بسته بندی برای جلوگیری از آسیب به محتوای جعبه‌ها و بسته‌بندی‌ها از عوامل مهمی به شمار می‌روند. علاوه بر این موارد، جنس و نوع وسایلی که برای بسته بندی مورداستفاده قرار می‌گیرند نیز اهمیت دارد. تسمه چاپ و بسته بندی ازجمله انتخاب‌های مناسب و غیرقابل جایگزین برای بسته بندی محصولات سبک و سنگین می‌باشد. شرکت‌های بسیاری در خارج و همچنین داخل ایران تسمه‌های چاپ و بسته بندی باکیفیت‌های مختلف تولید می‌کنند. امروزه به‌منظور ایجاد تبلیغات گسترده و برندینگ از تسمه‌هایی بسته بندی چاپی برای بسته بندی محصولات خود استفاده می‌کنند.

مشخصات تسمه چاپ و بسته بندی

تسمه چاپ و بسته بندی در عرض و طول‌های مختلف با ضخامت تقریبی0.06 تا 1 میلی‌متر تولید می‌شوند. بر روی تسمه‌های بسته بندی برآمدگی های بسیار جزئی وجود دارد که آج نامیده می‌شود. آج‌های تسمه‌های چاپ و بسته بندی کمپانی‌های مختلف باهم تفاوت دارد. عموماً این تسمه‌ها در برابر محلول‌های اسید و باز شیمیایی مقاوم و با دوام هستند. تسمه های بسته بندی از مواد پلیمری ( پلیمر ترموپلاست) ساخته می‌شوند که به دو دسته‌ی کلی تقسیم می‌شوند. تسمه‌های چاپ و سته بندی پلی‌پروپیلن یا (PP) و تسمه‌های چاپ و بسته بندی PET. تسمه‌های چاپ و بسته بندی پلی پروپلین از بهترین تسمه‌های موجود در بازار ایران است. با این حال این تسمه‌ها از لحاظ کیفیت نیز دارای درجه‌بندی هستند.

انواع تسمه چاپ و بسته بندی

  • تسمه‌های چاپ و بسته بندی درجه 1: این تسمه‌ها از مواد خالص پلی پروپلین ساخته‌شده اند که از بهترین انواع موجود تسمه چاپ محسوب می‌شوند. این تسمه‌ها فاقد پرز بوده و مناسب استفاده دستگاه‌های تسمه کش تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک هستند. این تسمه‌ها استحکام و استقامت بالایی داشته و به صورت مدار باز به بازار عرضه می‌شوند.
  • تسمه‌های چاپ و بسته بندی درجه 2: کیفیت پایین‌تری نسبت به انواع درجه‌یک داشته و دارای کمی پرز هستند. قابل استفاده برای دستگاه تسمه کش نیمه اتوماتیک
  • تسمه‌های چاپ و بسته بندی درجه 3: امروزه به تعداد بسیار بالایی از این تسمه‌ها تولید و به بازار عرضه می‌شوند. این تسمه‌ها از کربنات ساخته‌شده و کیفیت بسیار پایینی دارد؛ اما به دلیل قیمت پایین آن‌ها در تعداد بالا تولید و به مصرف می‌رسد. دوام و استحکام تسمه چاپ و بسته بندی درجه 3 بسیار پایین است.

کاربرد تسمه چاپ و بسته بندی

تسمه‌های صنعتی جایگاه کارآمد و ویژه‌ای در جوامع صنعتی و ماشینی دارند. تسمه چاپ و بسته بندی یکی از انواع تسمه‌هایی است که احتمالاً به‌طور روزانه با آن روبه‌رو می‌شویم. چراکه بسته بندی بسیاری از کالاهای سنگین و حتی سبک به‌وسیله‌ی این تسمه‌ها انجام می‌گیرد. از موارد کاربرد تسمه‌های چاپ و بسته بندی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • کارخانه‌های تولید لوازم خانگی
  • کارخانه‌های تولید محصولات سنگین و صنعتی
  • کارخانه تولید و بسته بندی مواد غذایی
  • بسته بندی تجهیزات آزمایشگاهی
  • چاپ بر روی تسمه به‌منظور اهداف تبلیغاتی

چاپ تبلیغات روی تسمه چاپ و بسته بندی

یکی از مواردی که در جوامع امروزی برای بسیاری از تولیدکنندگان و فروشندگان اهمیت دارد، مسئله‌ی تبلیغات است. روش‌های بسیاری اعم از تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات تصویری در سوشیال مدیاها و شبکه‌های اجتماعی، وب‌سایت‌ها و غیره برای تبلیغ وجود دارد. از دیگر انواع تبلیغاتی که به صورت گسترده در سطح شهر رواج می‌یابد؛ تبلیغ‌های چاپی می‌باشد. تبلیغ بر بیلبوردها، کارت‌ها و تراکت‌های تبلیغاتی، چاپ بر روی نایلون و تسمه‌های بسته بندی از انواع پرکاربرد تبلیغات هستند که تأثیر بسزایی در تبلیغ برندینگ دارند. شرکت‌های بسیاری در داخل ایران، به تولید تسمه‌های چاپی پرداخته که امکان چاپ تبلیغات شما بر روی تسمه را دارند؛ بنابراین؛ تسمه‌ چاپ و بسته بندی علاوه بر اهداف بسته بندی و استحکام محصولات به منظورهای تبلیغاتی نیز مورداستفاده قرار می‌گیرند.

خرید تسمه چاپ و بسته بندی

فروشگاه پیشروبلت از مراکز با سابقه واردات و عرضه‌ی تسمه های بسته بندی به بازار تهران و سراسر کشور می‌باشد. برای تهیه و خرید این تسمه‌ها می‌توانید به آدرس‌های درج‌شده مراجعه کنید و خرید حضوری داشته باشید. به‌علاوه می‌توان از طریق شماره تماس‌های موجود با مشاورین بخش فروش تماس گرفته و خریدتان را به صورت غیرحضوری ثبت کنید. مشاورین بخش فروش شمارا در خصوص خرید انواع تسمه صنعتی و نیز تسمه های بسته بندی راهنمایی می‌کنند.

آپارات تسمه چاپ و بسته بندی

تسمه های بسته بندی به صورت مدار باز و در متراژهای بالا با طول عرض‌های متفاوت به بازار مصرف عرضه می‌گردد. برای آپارات تسمه‌های بسته بندی می‌توان از آپارات سرد استفاده کرد. افراد ماهر بخش آپارات فروشگاه پیشروبلت، انواع آپارات را در متراژهای درخواستی مشتری انجام می‌دهند.

قیمت تسمه چاپ و بسته بندی

در شرایط اقتصادی کنونی و نوسانات بسیار بالای ارز، قیمت محصولات دائماً در حال تغییر بوده و نمی‌توان قیمت مشخصی را اعلام کرد. فروشگاه پیشرو بلت با واردات بهترین انواع تسمه صنعتی، بهترین کیفیت را باقیمتی مناسب به مشتریان عرضه می‌کند. برای اطلاع از قیمت، مشخصات و خرید انواع تسمه های بسته بندی با ما تماس بگیرید.