دریافت مشاوره رایگان

۰۲۱۳۳۹۸۸۴۴۹

بسته بندی محصولات سبک و سنگین یکی از دغدغه‌های همیشگی کارخانه‌ها، صنایع و تولیدی‌ها می‌باشد. شکل صحیح بسته بندی و استقامت و استحکام بسته بندی برای جلوگیری از آسیب به محتوای جعبه‌ها و بسته‌بندی‌ها از عوامل مهمی به شمار می‌روند. علاوه بر این موارد، جنس و نوع وسایلی که برای بسته بندی مورداستفاده قرار می‌گیرند نیز اهمیت دارد. تسمه چاپ و بسته بندی ازجمله انتخاب‌های مناسب و غیرقابل جایگزین برای بسته بندی محصولات سبک و سنگین می‌باشد. شرکت‌های بسیاری در خارج و همچنین داخل ایران تسمه‌های چاپ و بسته بندی باکیفیت‌های مختلف تولید می‌کنند. امروزه به‌منظور ایجاد تبلیغات گسترده و برندینگ از تسمه‌هایی بسته بندی چاپی برای بسته بندی محصولات خود استفاده می‌کنند.

مشخصات تسمه کارتن سازی و بسته بندی

تسمه چاپ و بسته بندی در عرض و طول‌های مختلف با ضخامت تقریبی0.06 تا 1 میلی‌متر تولید می‌شوند. بر روی تسمه‌های بسته بندی برآمدگی های بسیار جزئی وجود دارد که آج نامیده می‌شود. آج‌های تسمه‌های چاپ و بسته بندی کمپانی‌های مختلف باهم تفاوت دارد. عموماً این تسمه‌ها در برابر محلول‌های اسید و باز شیمیایی مقاوم و با دوام هستند. تسمه های بسته بندی از مواد پلیمری ( پلیمر ترموپلاست) ساخته می‌شوند که به دو دسته‌ی کلی تقسیم می‌شوند. تسمه‌های چاپ و سته بندی پلی‌پروپیلن یا (PP) و تسمه‌های چاپ و بسته بندی PET. تسمه‌های چاپ و بسته بندی پلی پروپلین از بهترین تسمه‌های موجود در بازار ایران است. با این حال این تسمه‌ها از لحاظ کیفیت نیز دارای درجه‌بندی هستند.

انواع تسمه چاپ

کاربرد تسمه چاپ و بسته بندی

تسمه‌های صنعتی جایگاه کارآمد و ویژه‌ای در جوامع صنعتی و ماشینی دارند. تسمه چاپ و بسته بندی یکی از انواع تسمه‌هایی است که احتمالاً به‌طور روزانه با آن روبه‌رو می‌شویم. چراکه بسته بندی بسیاری از کالاهای سنگین و حتی سبک به‌وسیله‌ی این تسمه‌ها انجام می‌گیرد. از موارد کاربرد تسمه‌های چاپ و بسته بندی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

چاپ تبلیغات روی تسمه چاپ و بسته بندی

یکی از مواردی که در جوامع امروزی برای بسیاری از تولیدکنندگان و فروشندگان اهمیت دارد، مسئله‌ی تبلیغات است. روش‌های بسیاری اعم از تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات تصویری در سوشیال مدیاها و شبکه‌های اجتماعی، وب‌سایت‌ها و غیره برای تبلیغ وجود دارد. از دیگر انواع تبلیغاتی که به صورت گسترده در سطح شهر رواج می‌یابد؛ تبلیغ‌های چاپی می‌باشد. تبلیغ بر بیلبوردها، کارت‌ها و تراکت‌های تبلیغاتی، چاپ بر روی نایلون و تسمه‌های بسته بندی از انواع پرکاربرد تبلیغات هستند که تأثیر بسزایی در تبلیغ برندینگ دارند. شرکت‌های بسیاری در داخل ایران، به تولید تسمه‌های چاپی پرداخته که امکان چاپ تبلیغات شما بر روی تسمه را دارند؛ بنابراین؛ تسمه‌ چاپ و بسته بندی علاوه بر اهداف بسته بندی و استحکام محصولات به منظورهای تبلیغاتی نیز مورداستفاده قرار می‌گیرند.

خرید تسمه کارتن سازی

فروشگاه پیشروبلت از مراکز با سابقه واردات و عرضه‌ی تسمه های بسته بندی به بازار تهران و سراسر کشور می‌باشد. برای تهیه و خرید این تسمه‌ها می‌توانید به آدرس‌های درج‌شده مراجعه کنید و خرید حضوری داشته باشید. به‌علاوه می‌توان از طریق شماره تماس‌های موجود با مشاورین بخش فروش تماس گرفته و خریدتان را به صورت غیرحضوری ثبت کنید. مشاورین بخش فروش شمارا در خصوص خرید انواع تسمه صنعتی و نیز تسمه های بسته بندی راهنمایی می‌کنند.

آپارات تسمه چاپ و بسته بندی

تسمه های بسته بندی به صورت مدار باز و در متراژهای بالا با طول عرض‌های متفاوت به بازار مصرف عرضه می‌گردد. برای آپارات تسمه‌های بسته بندی می‌توان از آپارات سرد استفاده کرد. افراد ماهر بخش آپارات فروشگاه پیشروبلت، انواع آپارات را در متراژهای درخواستی مشتری انجام می‌دهند.

قیمت تسمه چاپ و بسته بندی

در شرایط اقتصادی کنونی و نوسانات بسیار بالای ارز، قیمت محصولات دائماً در حال تغییر بوده و نمی‌توان قیمت مشخصی را اعلام کرد. فروشگاه پیشرو بلت با واردات بهترین انواع تسمه صنعتی، بهترین کیفیت را باقیمتی مناسب به مشتریان عرضه می‌کند. برای اطلاع از قیمت، مشخصات و خرید انواع تسمه های بسته بندی با ما تماس بگیرید.

تسمه چاپ و بسته بندی و کارتن سازی

به مجموع تسمه هایی که در کارخانه های کارتن سازی و چاپ و بسته بندی استفاده می شوند، به اختصار تسمه کارتن سازی یا چاپ و بسته بندی می گویند. به طور کلی در این صنایع از تسمه انتقال نیرو نظیر تسمه تایمینگ و تسمه برزنتی استفاده می شود. تسمه‌ها در کارخانه‌های کارتن‌سازی برای حمل و انتقال مواد مورد استفاده قرار می‌گیرند. تسمه‌های مورد نیاز در کارخانه‌های کارتن‌سازی عموماً از نوع تسمه‌های نقاله و انتقال نیرو استفاده می‌شود. تسمه‌ها معمولاً از موادی مانند پلاستیک، پلی استر، پلی اتیلن و یا فولاد ساخته می‌شوند و در رنگ‌ها و سایزهای مختلف قابل تهیه هستند. نقاله در کارخانه‌های کارتن‌سازی برای انتقال کارتن‌ها، برگه‌ها، جعبه‌ها و مواد دیگر استفاده می‌شوند. این تسمه‌ها معمولاً به صورت یک بسته بندی یا رول در اختیار قرار می‌گیرند و به وسیله موتورهای الکتریکی و یا سیستم‌های پیچ و مهره مربوطه در کارخانه‌ها حرکت می‌کنند.

تسمه‌ کارتن‌ سازی باید مقاومتی بالا در برابر فشار، سایش و خوردگی داشته باشند. همچنین، ضخامت، عرض و نوع پوشش تسمه نیز بسته به نیازهای و مشخصات دقیق هر کارخانه ممکن است متفاوت باشد. برای انتخاب صحیح تسمه مورد نیاز، بهتر است با تأمین کنندگان مختلف تسمه‌ها در ارتباط باشید و نیازهای خاص خود را با آنها مشاوره کنید.

مشخصات فنی تسمه کارتن سازی

در کارخانه‌های کارتن سازی، اغلب از تسمه‌های نقاله PVC (پلی وینیل کلراید) یا PU (پلی‌یورتان) استفاده می‌شود. این تسمه‌ها به دلیل خواص مکانیکی و عملکرد مناسب خود برای انتقال و حمل و نقل مواد در صنعت کارتن سازی مورد ترجیح قرار می‌گیرند.

تسمه‌های PVC و PU دارای ویژگی‌های زیر هستند:

لطفاً توجه داشته باشید که استفاده از تسمه‌ خاصی برای کارخانه کارتن سازی بستگی به نیازهای دقیق و مشخصات هر کارخانه دارد، بنابراین ممکن است در مواردر موارد خاص از تسمه‌های دیگری نیز استفاده شود. بهتر است با تأمین کنندگان تسمه محلی خود یا کارخانه‌های مشابه مشاوره کنید تا تسمه مناسب برای نیازهای خود را انتخاب کنید.

مشخصات ظاهری تسمه کارتن سازی

تسمه‌ کارتن سازی می‌توانند در اندازه و طراحی‌های مختلف موجود باشند، اما مشخصات ظاهری عمومی تسمه‌های کارتن سازی عبارتند از:

مشخصات ظاهری تسمه کارتن سازی بستگی به نوع تسمه، نیازهای کارخانه و استانداردهای مربوطه دارد. برای اطلاعات دقیق‌تر و انتخاب صحیح تسمه، بهتر است با تأمین کنندگان تسمه مشورت کنید و نیازهای خاص خود را به آنها بیان کنید.