تسمه پیشروبلت

تسمه توری نقاله پیشرو بلت

توری نقاله استیل قطعه می باشد، که بسیار انعطاف دارد.توری نقاله استیل در مقابل فشارکاری بسیار مقاوم است. توری نقاله استیل زیرمجموعه تسمه نوار نقاله می باشد. توری نقاله استیل بسیار قطعه پر مصرفی است. توری نقاله استیل با توجه به سفارش مشتری ساخته می شود.

کاربرد توری نقاله استیل

توری نقاله استیل در بسیاری از صنعت های مختلف کاربرد دارد. توری نقاله استیل در صنعت نان و در صنعت شیرینی پزی بسیار کاربرد دارد. ازمزایای استفاده از توری نقاله استیل می توان به تحمل دمای بالا اشاره کرد. از کاربرد های توری نقاله استیل میتوان به انتقال مصالح اشاره کرد. از توری نقاله استیل در صنعت موادغذایی نیز استفاده می شود. این نکته بسیار اهمیت دارد، که در مواقعی که امکان استفاده از تسمه نوار نقاله توری با جنس فولاد نداشته باشیم. از توری نقاله استیل به دلیل مقاومت بالا در برابر سایش و خوردگی استفاده می شود. از توری نقاله استیل از جنس فولاد با روکش گالوانیزه به دلیل افزایش مقاومت در برابر سایش و خوردگی استفاده می کنیم. از کاربرد های نوری نقاله استیل می توان به موارد زیر اشاره کرد که شامل:

 • صنعت پتروشیمی
 • صنعت سیمان
 • صنعت تولید چای
 • صنعت کارتن سازی

ویژگی توری نقاله استیل

توری نقاله استیل دارای مزایای بسیار خوبی می باشد ، به همین علت در بسیاری از صنعت ها از توری نقاله استیل استفاده می شود که این نکته ها شامل:

 • قیمت مناسب
 • مقاوم در برابر حرارت بالا
 • استحکام بالا
 • مقاومت کششی بالا
 • ضد آب
 • ضد اسید و مواد شیمیایی
 • دارای تنوع مش بندی

 توری نقاله گالوانیزه

توری نقاله گالوانیزه دارای قدرت انعطاف پذیری عالی می باشد.توری نقاله گالوانیزه قدرت بسیار خوبی در مقابل کارزیاد و فشار کاری دارد. توری نقاله گالوانیزه یکی از قطعات مهم و بسیار کاربردی در بسیاری از صنعت ها و کارخانه های مختلف است.  توری نقاله گالوانیزه از آنجا که گفته شد منعطف می باشد ، در صنعت خودرو سازی بسیار کاربرد دارد. در کارخانه ها و صنعت های مختلف از توری نقاله گالوانیزه بسیار استفاده می شود، زیرا این قطعه جز یکی از قطعات پرکاربرد در صنعت های مختلف می باشد. قدرت بالای این قطعه در موقع کارزیاد بسیار قابل ذکر است.

کاربرد توری نقاله گالوانیزه

توری نقاله گالوانیزه  بسیار در صنعت های مختلف کاربرد دارد. از جمله صنعتی در که بسیار مهم است می توان به صنعت نانوایی اشاره کرد. از توری نقاله گالوانیزه در جهت انتقال دادن مواد و همچنین ذخیره کردن مواد کاربرد دارد. از کاربرد های توری نقاله گالوانیزه می توان به صنعت هایی همچون صنعت های مونتاژ، صنعت های پترو شیمی ، صنعت های سرامیک، صنعت های شیشه، صنعت خودرو سازی  و بسیاری از صنعت های دیگر اشاره کرد.همچنین باید گفت از توری نقاله گالوانیزه درکارخانه های مثل ، کارخانه چیپس ، کارخانه پفک سازی اشاره کرد.

توری نقاله کبریتی

یکی از خاصیت های بسیار خوب توری نقاله کبریتی انعطاف پذیری است. توری نقاله کبریتی خاصیت تحمل فشار بالا را دارد. توری نقاله کبریتی دارای قدرت بسیار بالایی می باشد. از توری نقاله در بسیاری از کارخانه ها و صنعت های مختلف استفاده می شود. توری نقاله کبریتی مانند به شکل لوزی است. توری نقاله کبریتی فقط جز یکی از قطعه هایی است که کاربرد های زیادی دارد. از انواع تسمه در بسیاری از صنعت های مختلف و کارخانه های مختلف استفاده می شود. تسمه ها در صنعت های مختلف بسیاراهمیت دارند و از تسمه های مختلف برای صنعت های مختلف استفاده می شود.

کاربرد توری نقاله کبریتی

از توری نقاله کبریتی در بسیاری از صنعت های مختلف استفاده می شود. از توری نقاله کبریتی در صنعت مواد غذایی بسیار استفاده می شود.  تسمه در کاربرد های مختلف با شکل ها ، اندازه ها و شکل های مختلف برای کاربردهای مختلف تولید و به بازار فروش عرضه می شود. نمی توان گفت از توری نقاله کبریتی فقط در یک صنعت بخصوصی استفاده می شود. از توری نقاله کبریتی در هر صنعتی استفاده می شود. توری نقاله کبریتی جز قطعات پرمصرف صنعتی می باشد. در صنعت های مختلف قطعات صنعتی بسیاراهمیت دارد.