دریافت مشاوره رایگان

۰۲۱۳۳۹۸۸۴۴۹

از انواع تسمه‌های صنعتی با سطح مقطع گرد می‌توان به تسمه پلی کورد و پلی اورتان اشاره کرد. تسمه‌های پلی کرد از مواد پلیمری پلی اورتان یا PU ساخته‌شده و در بازار با عنوان‌های تسمه استخوانی یا تسمه بنکور نیز به فروش می‌رسند. این تسمه‌ها در سایزهای مختلف طول و عرض به‌صورت مدارباز تولید و به بازار عرضه می‌شوند. تسمه‌های بنکورد انعطاف پذیری بالایی در جهات مختلف داشته و کارایی فراوانی در صنعت‌های مختلف دارد. نصب و اتصال این تسمه‌ها به سادگی قابل انجام است. فروشگاه پیشرو بلت با واردات انواع محصولات تسمه صنعتی و تسمه پلی کورد و پلی اورتان از بهترین برندهای تولید کننده، تسمه‌های بنکورد را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به بازار عرضه می‌کند.

تسمه پلی کورد و پلی اورتان در صنایع مختلف

بخش بزرگی از حرکت و سرعت جوامع صنعتی را تسمه‌ها به عهده دارند. در چند دهه‌ی اخیر تسمه‌ها به علت کارایی بهتر نسبت به چرخ‌دنده‌ها و همچنین قیمت مناسب جایگزین چرخ‌دنده‌های آهنی و پر سروصدا شده‌اند. تقریباً تمامی صنعت‌ها و حتی بسیاری از لوازم صنعتی و برقی مورد استفاده عموم ( لوازم خانگی) در ساختار خود دارای تسمه هستند؛ بنابراین می‌توان گفت امروزه استفاده از تسمه‌ها نه تنها زیاد و رو به افزایش است بلکه ضروری است. چراکه این تسمه‌ها نقش مهمی در انتقال قدرت و نیرو در صنایع دارند. از صنایع مختلفی که از تسمه پلی کورد و پلی اورتان استفاده می‌کنند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

ویژگی‌های تسمه پلی کورد و پلی اورتان

آپارات تسمه پلی کورد و پلی اورتان

آپارات تسمه پلی کورد و پلی اورتان به‌صورت گرم و جوشی انجام می‌شود. این تسمه‌ها به علت سطح مقطع گرد و لبه‌هایی که کمتر از سایر تسمه‌ها دچار سایش می‌شوند، طول عمر بالایی دارند. برای اتصال دو سر تسمه‌های بنکورد از وسایلی شبیه به وسایل جوشکاری استفاده کرده و دو سر تسمه را به هم جوش می‌زند. آپارات تسمه‌ها بایستی به‌وسیله‌ی افراد متخصص و کسانیکه در این زمینه مهارت دارند انجام شود. چراکه طول تسمه، نحوه‌ی برش و نحوه‌ی جوش دو سر تسمه از عوامل بسیار مهم در آپارات تسمه است که باید با دقت انجام شود.

خرید تسمه پلی کورد و پلی اورتان پیشرو بلت

فروشگاه پیشرو بلت علاوه بر عرضه‌ی نمونه‌های با کیفیت از محصولات صنعتی اعم از انواع تسمه‌ها و لوازم جانبی تسمه، آپارات تسمه‌ها را نیز به درخواست مشتری در سایزهای مناسب انجام می‌دهد. برای اطلاع از مشخصات نقاله پلی کورد و پلی اورتان، قیمت و همچنین خرید تسمه نقاله به صورت حضوری و غیرحضوری با ما تماس بگیرید. خرید انواع تسمه از سراسر ایران به‌صورت حضوری (با مراجعه به فروشگاه) و همچنین غیرحضوری ( تماس با ما و ثبت سفارش) از فروشگاه پیشرو بلت امکان‌پذیر است.