تسمه نقاله آج دار گریپ

تسمه نقاله آجدار گریپ چیست؟

تسمه نقاله گریپ، نوعی تسمه نقاله است که با استفاده از سطح پوشش خاصی به نام “گریپ”، قابلیت چسبندگی و الزام کشش را دارد.

این پوشش به صورت عمومی از مواد مختلفی مانند لاستیک یا پلی‌آمید تشکیل شده است و بر روی بدنه تسمه نقاله نصب می‌شود. تسمه گریپ به دلیل داشتن پوشش گریپ، می‌تواند بازوی مکانیکی بار سنگین را بگیرد و آن را حمل کند. با استفاده از اصول فیزیکی سرگردانی و اصل فیزیک ضربه‌بازی، نقاله گریپ می‌تواند مواد را به طور مداوم به طول تسمه حرکت داده و در محل مورد نظر تخلیه کند.

گریپ در صنایع مختلف استفاده می‌شود، از جمله خطوط تولید، انتقال مواد، پردازش غذا، معدن‌کاری، صنعت کشاورزی و بسیاری از بخش‌های صنعتی دیگر که نیاز به انتقال مواد به صورت مستمر دارند.

تسمه نقاله آج دار گریپ

خرید تسمه گریپ

فروشگاه پیشروبلت یکی از فروشگاه‌های با سابقه تهران در زمینه واردات و فروش انواع تسمه صنعتی و نوار نقاله می‌باشد. از دیگر خدمات شرکت پیشرو بلت می‌توان به آپارات حرفه‌ ای انواع تسمه های صنعتی ب قیمت پایین و ارزان تسمه‌ها و ارسال به سراسر کشور اشاره کرد. برای خرید تسمه گریپ و سایر تسمه‌های صنعتی با شماره‌های موجود تماس بگیرید. علاوه بر این‌ها با تماس، مشاورین ما در بخش فروش تسمه شما را در خرید انواع تسمه مناسب با صنعت شما راهنمایی می‌کنند.

دریافت مشاوره رایگان

۰۲۱۳۳۹۸۸۴۴۹

خدمات آپارات تسمه نقاله در محل

فروش تسمه‌های آپارات شده و ارسال تکنسین باتجربه و حرفه‌ای به محل مورد نظر شما برای انجام آپارات (نصب) انواع تسمه‌های صنعتی

 

مزایای تسمه آج دار گریپ

قدرت کشش

تسمه نقاله آج‌دار گریپ، قدرت کشش بالایی دارد که این امر اجازه می‌دهد تا مواد سنگین و حتی در مقابل شیب‌ها یا مسافت‌های طولانی منتقل شوند.

کارایی بالا

از آنجا که این تسمه‌ها معمولاً از مواد با کیفیت و مقاوم ساخته شده‌اند، کارایی بالایی دارند و می‌توانند در شرایط صنعتی سخت نیز عملکرد مناسبی داشته باشند.

چسبندگی قوی

آج‌های گریپ روی سطح تسمه، باعث افزایش چسبندگی تسمه با مواد است. این ویژگی موجب می‌شود که حتی در شرایطی که ممکن است لغزش اتفاق بیفتد، تسمه قادر به کشش و انتقال مواد باشد.

انعطاف‌پذیری

تسمه‌های نقاله آج‌دار گریپ از جنس‌های مختلفی ساخته می‌شوند که این انعطاف‌پذیری به آنها امکان می‌دهد تا در برابر فشارها، دماهای مختلف و شرایط سخت صنعتی، کارایی مناسبی داشته باشند.

قیمت تسمه نقاله آج دار

قیمت تسمه نقاله آج‌دار گریپ متغیر است و بستگی به چند عامل دارد، از جمله ابعاد، جنس و مواد ساخت آن، تعداد و نوع آج‌های گریپ موجود بر روی تسمه، و همچنین شرایط کاربردی استفاده از آن. تسمه‌های بزرگتر، با جنس و مواد مقاوم‌تر و آج‌های گریپ با کیفیت بالاتر، معمولاً قیمت بالاتری دارند. همچنین، تسمه‌هایی که برای شرایط صنعتی سخت‌تر طراحی شده‌اند، از لحاظ مقاومت و عمر مفید قطعاً قیمت بیشتری دارند. در کل، قیمت تسمه نقاله آج‌دار گریپ متغیر بوده و بر اساس مشخصات فنی و نیازهای خاص هر کاربر و صنعت ممکن است متفاوت باشد.

برای دریافت مشاوره رایگان و استعلام دقیق قیمت انواع تسمه نوار نقاله با کارشناسان ما از طریق شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

خرید تسمه گریپ
با بهترین قیمت و کیفیت

کاربرد ها

کاربرد تسمه آج دار گریپ در صنایع مختلف

آیکن صنعت مواد غذایی

صنعت مواد غذایی

در صنعت مواد غذایی، برای انتقال مواد مانند بسته‌بندی‌های مواد غذایی، نوشیدنی‌ها، ظروف پلاستیکی و… استفاده می‌شود. این تسمه‌ها امکان حرکت مطمئن و پایدار بسته‌بندی‌ها را فراهم می‌کنند.

آیکن صنعت معدن

صنعت معدن و استخراج

در صنعت معدن و استخراج، نقاله گریپ برای جابجایی مواد سنگین و زغال سنگ، مواد معدنی و مواد خام استفاده می‌شود. این تسمه‌ها قادرند به طور مؤثر بارها را از معدن به نقاط پردازش و انتقال دهند.

آیکن بسته بندی

صنعت بسته‌بندی

در صنعت بسته‌بندی، برای جابجایی بسته‌های سنگین و چندین لایه از خطوط تولید استفاده می‌شود. این تسمه‌ها قادرند به طور مستمر بسته‌ها را از محل تولید به محل بسته‌بندی منتقل کنند.

آیکن صنعت خودروسازی

صنعت خودروسازی

در خطوط تولید خودروها، برای انتقال قطعات خودرو مانند تایرها، قطعات فلزی و قطعات دیگر استفاده می‌شود. این تسمه‌ها قادرند بارهای سنگین را به طور مداوم جابجا کنند و به مراحل بعدی تولید انتقال دهند.

آیکن صنایع کشاورزی

صنعت کشاورزی

در صنعت کشاورزی، برای انتقال موادی مانند غلات، سبزیجات، میوه‌ها و سایر محصولات استفاده می‌شود. این تسمه‌ها قادرند مواد را به صورت مداوم به طول تسمه حرکت داده و در محل مورد نظر تخلیه کنند.

آیکن چاپگر

خطوط تولید خودکار

در صنایعی مانند خودروسازی، الکترونیک، قطعات صنعتی و…، برای جابجایی قطعات سنگین و پرسرعت در خطوط تولید خودکار استفاده می‌شود. این تسمه‌ها امکان جابجایی قطعات بزرگ و سنگین را با دقت و کارایی بالا فراهم می‌کنند.

محصولات مرتبط