۰۹۲۱۱۸۸۴۱۴۶ واتس اپ و تلگرام

۳۳۹۱۸۶۳۵ ، ۳۳۹۸۸۴۴۹

بازرگانی تسمه

 بازرگانی تسمه

بازرگانی تسمه یکی از پر اهمیت ترین مسائل برای صنعت ها می باشد.  بازرگانی تسمه باید دارای ویژگی هایی باشد. تولید و عرضه تسمه در بسیاری از کشورها بسیار رونق دارد.

بازرگانی تسمه یکی از پر اهمیت ترین مسائل برای صنعت ها می باشد.

تولید و عرضه تسمه در بسیاری از کشورها بسیار رونق دارد. بازرگانی تسمه باید دارای ویژگی هایی باشد. از ویژگی هایی که بازرگانی تسمه باید داشته باشد ، این است که بازرگانی تسمه باید افرادی که انواع تسمه ها را بشناسند باشند. البته در بازرگانی تسمه باید انواع تسمه موجود باشد.

بازرگانی های زیادی به کار خرید و فروش تسمه مشغولند ، بازرگانی تسمه ای موفق تراست که شرایط یک بازرگانی معتبر و خوب را داشته باشد. بازرگانی تسمه  که شرایط خوبی داشته باشد از بیشتر صنعت ها سفارش می گیرد. بازرگانی تسمه باید تسمه های باکیفیت و کاربرد خوبی را دراختیار صنعت ها و کارخانه های مختلف قرار دهد.

بازرگانی تسمه تهران

در بازرگانی تسمه همانطور که گفته باید دارای ویژگی هایی باشد. در تهران بازرگانی های زیادی مشغول فعالیت در زمینه خرید و فروش انواع تسمه و تسمه نوارنقاله می باشند. در صنعت های مختلف از انواع تسمه استفاده می شود. بعنوان مثال از تسمه چاپ و بسته بندی در صنعت های چاپ و بسته بندی انواع محصولات مختلف استفاده می شود.

در ادامه مطلب شما مخاطبان گرامی را با معتبرترین تسمه فروشی تهران که ، از بازرگانی های معتبر در زمینه فروش انواع تسمه و تسمه نوار نقاله می باشد. این بازرگانی علاوه بر ایران در کشورهای همجوار و غیر همجوار نیز فعالیت دارد.

در بازرگانی تسمه همانطور که گفته باید دارای ویژگی هایی باشد. در تهران بازرگانی های زیادی مشغول فعالیت در زمینه خرید و فروش انواع تسمه و تسمه نوارنقاله می باشند.  بعنوان مثال از تسمه چاپ و بسته بندی در صنعت های چاپ و بسته بندی انواع محصولات مختلف استفاده می شود.

بازرگانی تسمه پیشرو

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع تسمه و تسمه نوار نقاله آغاز کرده که طی چند سال اخیر در صنعت تسمه جایگاه خوبی پیدا کرده است. این بازرگانی با دادن اطلاعات کافی وارائه انواع تسمه باکیفیت آماده همکاری با تمامی صنعت ها را دارد.

 تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

 

تلفن :33918635-021

 

        021-33988449     

 

ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

وب سایت www.pishrobelt.com

 

 

درباره ما

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع نوار نقاله ، تسمه نقاله ، تسمه های انتقال نیرو ، تایمینگ ، شیاری ، نوار نقاله لاستیکی ، رولیک ، نوار نقاله های مواد غذایی (PVC و PU) ، برزنتی و قاشقک ، زنجیر و چرخ دنده ، واشر ، قطعات لاستیکی و تفلونی ، توری های نقاله (گالوانیزه و استیل ) آغاز نموده است.

تماس با ما

تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

33918635

33988449

info@pishrobelt.com