۰۹۲۱۱۸۸۴۱۴۶ واتس اپ و تلگرام

۳۳۹۱۸۶۳۵ ، ۳۳۹۸۸۴۴۹

فروشگاه تسمه


فروشگاه تسمه

فروشگاه تسمه از مهمترین مکان هایی برای خرید تسمه است.  تسمه برای بسیاری از کاربردها و صنعت ها در سرتاسرجهان بسیاراهمیت دارد.  تسمه قطعی است که بسیار کاربرد دارد.

   

فروشگاه تسمه از مهمترین مکان هایی برای خرید تسمه است.

تسمه برای بسیاری از کاربردها و صنعت ها در سرتاسرجهان بسیاراهمیت دارد. تسمه قطعی است که بسیار کاربرد دارد. انواع تسمه برای هر کاربردی به صورت انعطاف پذیرتولید و به مصرف ارائه می شود.

تسمه ها در انواع مختلف ، در اشکال ، رنگ ها و جنس های مختلف تولید و برای استفاده ها و کاربرد های مختلف به بازارعرضه می شود. تسمه برای برای هر هدفی مختلف تولید می شوند. از تسمه برای انتقال قدرت استفاده می شود.

تسمه در استاندارد های مختلف برای هر کاربردی تولید می شود. تسمه به صورتی است که اگربعضی از لایه های آن پاره شود مانع از اختلال شدید در دستگاه نمی شود.

 

فروشگاه تسمه در تهران

انواع تسمه برای هر کاربردی به صورت انعطاف پذیرتولید و به مصرف ارائه می شود.   تسمه ها در انواع مختلف ، در اشکال ، رنگ ها و جنس های مختلف تولید و برای استفاده ها و کاربرد های مختلف به بازارعرضه می شود.   تسمه برای برای هر هدفی مختلف تولید می شوند.

در تهران فروشگاه های زیادی برای خرید انواع تسمه وجود دارد. تسمه چون در بسیاری از صنعت های مختلف کاربرد دارد، به همین علت در انتخاب فروشگاه تسمه باید دقت لازم را داشته باشید. فروشگاه تسمه باید دارای کارشناسان باتجربه ای باشد، که اطلاعات لازم را به خریداران ارائه دهند.

معتبر ترین فروشگاه تسمه

فروشگاه تسمه ای معتبر است ، که تسمه های باکیفیت را به مشتریان گرامی ارائه دهند ، چون از هر تسمه ای برای کاربرد مختلف و متفاوت استفاده می شود. از مثال هایی که در مورد تسمه می توان گفت بعنوان مثال تسمه های که برای مواد غذایی تولید می شوند متفاوت از تسمه هایی است که برای صنعت دیگراستفاده می شود.

بازرگانی تسمه پیشرو

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع تسمه وتسمه نوار نقاله آغاز کرده که طی چند سال اخیردرصنعت تسمه جایگاه خوبی پیدا کرده است. این بازرگانی با دادن اطلاعات کافی وارائه انواع تسمه باکیفیت آماده همکاری با تمامی صنعت ها را دارد.

 تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

تلفن :33918635-021

        021-33988449      

ایمیل   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وب سایت  www.pishrobelt.com  

 

 

درباره ما

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع نوار نقاله ، تسمه نقاله ، تسمه های انتقال نیرو ، تایمینگ ، شیاری ، نوار نقاله لاستیکی ، رولیک ، نوار نقاله های مواد غذایی (PVC و PU) ، برزنتی و قاشقک ، زنجیر و چرخ دنده ، واشر ، قطعات لاستیکی و تفلونی ، توری های نقاله (گالوانیزه و استیل ) آغاز نموده است.

تماس با ما

تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

33918635

33988449

info@pishrobelt.com