۰۹۲۱۱۸۸۴۱۴۶ واتس اپ و تلگرام

۳۳۹۱۸۶۳۵ ، ۳۳۹۸۸۴۴۹

تسمه فروشی تهران

تسمه فروشی تهران

ما قصد داریم تسمه فروشی تهران که بسیار تسمه های باکیفیت ارائه می دهد  تسمه ها انواع مختلفی دارند . تسمه در هر صنعتی کاربرد مختلف دارد.  بعنوان مثال از تسمه چاپ و بسته بندی در صنعت بسته بندی استفاده می شود و همچنین از تسمه نانوایی برای نانوایی ها استفاده می شود.

ما قصد داریم تسمه فروشی تهران که بسیار تسمه های باکیفیت ارائه می دهد، را خدمت شما در این مطلب ارائه دهیم.

همانطور که می دانید تسمه در صنعت های مختلف بسیار کاربرد دارد.  تسمه ها انواع مختلفی دارند . تسمه در هر صنعتی کاربرد مختلف دارد.

بعنوان مثال از تسمه چاپ و بسته بندی در صنعت بسته بندی استفاده می شود و همچنین از تسمه نانوایی برای نانوایی ها استفاده می شود.

تسمه فروشی تهران و کیفیت آن

تسمه یک قطعه برای انتقال نیرو می باشد. تسمه ها در انواع مختلف و با کارایی های مختلف تولید و به بازار فروش ارائه می شوند. تولید تسمه ها باید به گونه ای باشند که باکیفیت باشند چون از قطعات اصلی دستگاه ها تسمه می باشد. تسمه فروشی تهران باید، تسمه فروشی باشد که تسمه های باکیفیت ارائه دهد.

معتبرترین تسمه فروشی تهران

هدف نهایی تسمه حرکت و دوران می باشد. تسمه ها همانطور که گفته شد باید با کیفیت تولید شود. در جهان کشورهای بسیاری هستند که تسمه تولید می کنند. تسمه فروشی تهران که بسیار تسمه های باکیفیت صادر و وارد می کند ، بازرگانی تسمه پیشرو است .

بازرگانی تسمه پیشرو با دادن اطلاعات کافی در مورد محصولات خود و با ارائه دادن کاتالوگ هایی در مورد تسمه ها و انواع تسمه و کارایی های آن ها قصد دارد امپراطوری بزرگی را در تسمه فروشی تهران و سایر شهر های دیگر ایجاد کند.

تسمه ها در انواع مختلف و با کارایی های مختلف تولید  . تسمه فروشی تهران باید، تسمه فروشی باشد که تسمه های باکیفیت ارائه دهد. هدف نهایی تسمه حرکت و دوران می باشد.

بازرگانی تسمه پیشرو

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع تسمه  و تسمه نوار نقاله آغاز کرده که طی چند سال اخیر در صنعت تسمه جایگاه خوبی پیدا کرده است. این بازرگانی با دادن اطلاعات کافی وارائه انواع تسمه باکیفیت آماده همکاری با تمامی صنعت ها را دارد.

 

تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

 

تلفن :33918635-021

        021-33988449      

ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وب سایت www.pishrobelt.com

 

 

 

 

 

درباره ما

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع نوار نقاله ، تسمه نقاله ، تسمه های انتقال نیرو ، تایمینگ ، شیاری ، نوار نقاله لاستیکی ، رولیک ، نوار نقاله های مواد غذایی (PVC و PU) ، برزنتی و قاشقک ، زنجیر و چرخ دنده ، واشر ، قطعات لاستیکی و تفلونی ، توری های نقاله (گالوانیزه و استیل ) آغاز نموده است.

تماس با ما

تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

33918635

33988449

info@pishrobelt.com