۰۹۲۱۱۸۸۴۱۴۶ واتس اپ و تلگرام

۳۳۹۱۸۶۳۵ ، ۳۳۹۸۸۴۴۹

خدمات وآپارات تسمه

خدمات وآپارات تسمه

 خدمات و آپارات تسمه در هر صنعتی بسیار مهم است.  خدمات و آپارات تسمه باید بسیار تمیز انجام شود ، که تسمه ها کارایی لازم را در کارکرد سیستم داشته باشد. خدمات و آپارات تسمه به چند صورت انجام می شود

 

خدمات و آپارات تسمه در هر صنعتی بسیار مهم است.

 خدمات و آپارات تسمه باید بسیار تمیز انجام شود ، که تسمه ها کارایی لازم را در کارکرد سیستم داشته باشد. خدمات و آپارات تسمه به چند صورت انجام می شود که شامل:

  • آپارات و اتصال تسمه ها به شکل سرد و گرم
  • اتصال دادن روکش بر روی تسمه ها
  • نصب بست و چنگ تسمه

 

خدمات وآپارات تسمه در تسمه پیشرو

در بازرگانی تسمه پیشرو خدمات وآپارات تسمه تکنیسین های مجرب با ارائه خدمات و آپارات تسمه امپراطوری بزرگی را در صنعت تسمه فروشی ایجاد کرده است.   در این بازرگانی هر روزه شاهد سفارشات زیادی هستیم. خدمات و آپارات تسمه در تسمه پیشرو به صورت سرد نیز انجام می شود.  البته در گاهی اوقات نیز از بست و چنگ در تسمه درخدمات و آپارات تسمه استفاده می شود.

در بازرگانی تسمه پیشرو خدمات وآپارات تسمه تکنیسین های مجرب با ارائه خدمات و آپارات تسمه امپراطوری بزرگی را در صنعت تسمه فروشی ایجاد کرده است. در این بازرگانی هر روزه شاهد سفارشات زیادی هستیم. خدمات و آپارات تسمه در تسمه پیشرو به صورت سرد نیز انجام می شود.

البته این نکته قابل ذکر است که ، خدمات و آپارات تسمه ها مثل هم نیست. خدمات و آپارات تسمه به این صورت است که ، تسمه ها و تسمه نوار نقاله ها را به هم وصل می کنند. خدمات و آپارات تسمه شبیه به 7 و8 عددی می باشد. البته در گاهی اوقات نیز از بست و چنگ در تسمه درخدمات و آپارات تسمه استفاده می شود.

خدمات وآپارات تسمه به دلیل حساس بودن باید حتما توسط افراد متخصص انجام شود.

بازرگانی تسمه پیشرو

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع تسمه  و تسمه نوار نقاله آغاز کرده که طی چند سال اخیر در صنعت تسمه جایگاه خوبی پیدا کرده است. این بازرگانی با دادن اطلاعات کافی وارائه انواع تسمه باکیفیت آماده همکاری با تمامی صنعت ها را دارد.

این بازرگانی با واردات مرغوب ترین و بهترین تسمه کارتن سازی توانسته جایگاه خوبی را در بین کارخانه ها و صنعت بسته بندی پیدا کند.

 تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

تلفن :33918635-021

        021-33988449      

ایمیل  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وب سایت  www.pishrobelt.com

 

 

درباره ما

بازرگانی تسمه پیشرو ، از سال 1368 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع نوار نقاله ، تسمه نقاله ، تسمه های انتقال نیرو ، تایمینگ ، شیاری ، نوار نقاله لاستیکی ، رولیک ، نوار نقاله های مواد غذایی (PVC و PU) ، برزنتی و قاشقک ، زنجیر و چرخ دنده ، واشر ، قطعات لاستیکی و تفلونی ، توری های نقاله (گالوانیزه و استیل ) آغاز نموده است.

تماس با ما

تهران ، سعدی جنوبی ، کوچه نفیسی ، پاساژ جوانشیر ، طبقه دوم ، پلاک 2

33918635

33988449

info@pishrobelt.com